Labdarības koncerts “Uzcel savu baznīcu!”

Svētdien, 7. jūnijā, plkst. 20:00 interneta pārraidē no Bruknas muižas notiks koncerts „Uzcel savu baznīcu!”. Šajā nestabilajā situācijā vēlamies turpināt Bruknas ikgadējo tradīciju, tās stāstu un kaut attālināti tikties ar saviem uzticīgajiem koncertu apmeklētājiem. Atbalsti Bruknas kopienu ar ziedojumu un kā pateicību saņem skaistu koncertu!

Koncertā piedalīsies Renārs KaupersArtūrs SkrastiņšAija AndrejevaJānis AišpursMarts Kristiāns Kalniņš, grupa „Putnu Balle” un citi.

“Lai ir drosme turpināt mīlēt, kaut arī nav ļauts būt tuvumā. Dzīve turpinās un celsim tālāk baznīcu sevī!”, tā aicina priesteris Andrejs Mediņš. Laikā, kad visā pasaulē valda neziņa un satraukums par nākotni, ir tik svarīgi sajust drauga plecu, garīgu mierinājumu un morālu atbalstu.

Izpostītajā Bruknas muižā 2001. gadā priesteris Andrejs Mediņš izveidoja unikālu dvēseles rehabilitācijas vietu “Kalna svētību kopiena”, kur iespēja atrast jaunu dzīvi tiek dota dažādās atkarībās nonākušiem ļaudīm. 2012. gadā tika aizsākta akcija “Uzcel svau baznīcu!”, kuras mērķis bija atbalstīt starpkonfesiju kapelas būvi Bruknā. Ar labdarības akciju palīdzību piesaistītie līdzekļi un kopējiem spēkiem atkarībās nonākušo cilvēku celtā lūgšanu nama durvis ir atvērtas ikvienam. Tas ir ne tikai nams, kurš uzcelts smagā un neatlaidīgā darbā pašu Bruknas kopienas iemītnieku rokām. Bruknas baznīca ir īstens apliecinājums cilvēka gara spēkam.

Svarīgi! 

Biļešu kategorijas pēc satura ne ar ko neatšķirās, lūdzam izvēlēties cenu, kuru vēlaties samaksāt par šo pasākuma biļeti kā ziedojumu.

Koncerts tiks pārraidīts eKase.lv mājas lapā, šī koncerta sadaļā.  Lai veiksmīgi pieslēgtos koncertam, Jums būs jāievada uz biļetes redzamais unikālais numurs (atrodās blakus QR kodam).

Viena iegādāta biļete nodrošina vienu piekļuvi pārraidei ar vienu viedierīci.

Date

07.06.2020.
Expired!

Time

20:00

Maksa

8 - 15

Vairāk informācijas

Biļetes

Lokācija

Bruknas muiža
Brukna-1, Dāviņu pagasts, LV-3936
Website
http://brukna.lv/
Kategorijas
Biļetes