Piedzīvojumu ekspedīcija “Murjāņi – Vangaži”

Kustība “Kalnā” aicina piedzīvojumā maršrutā Murjāņi – Vangaži. 17 km garš, skaists, neparasts un pat mežonīgs ceļš ar pārsteigumiem pirmajā vai abos posmos pēc izvēles.
1.posms “MURJĀŅI – GAUJA/ RĀMKALNU ATPŪTAS CENTRS” 4,5 km garumā izaicina to iet, izmetot lokus gar un brienot pāri upei, šur tur pārvarot pakalnus un šauras takas, tajā pašā laikā apskatot: veco kamaniņu trasi, Lojas upi un tās krastus, kā arī, uzkavējoties Ziedoņa muzejā, iestiprinoties Rāmkalnu atpūtas centrā, ja ir vēlme – nopeldoties Gaujā.
2.posms “GAUJA/ RĀMKALNU ATPŪTAS CENTRS – VANGAŽI” ir citādāks – mērenāks 12,5 km garš ceļš, kurā veldzēties avotos un apskatīt: Inčukalna Velnalu un Medību pili, Annas Ludiņas Mākslinieku dārzu, Vilkaču priedi, Vangažu baznīcu.
DALĪBA – dabiskas enerģijas uzlādes elementi pašam un uzkodas piknikam (desiņas, spēka maize, riekstiņi u.c.), priekšmets, kas simbolizē tā īpašnieku, kā arī pārgājienam atbilstošs ekipējums. Jāņem vērā ne tikai iespēja nopeldēties un ceļa romantiskā, bet arī tā mežonīgā puse – būs brišana pāri upei, sagāzti koki, šauras takas, aizauguši dārzi. Provizoriskās izmaksas – transports (~ 5€), Ziedoņa muzeja apmeklējums (~ 5€) un tik, cik sirds kāro – Rāmkalnu veikalā, kafejnīcā u.c.
STARTS sestdien, 4. jūlijā plkst. 11.00 no Murjāņu Sporta ģimnāzijas pagalma. Adrese – “Klintslejas 4”, Murjāņi, Sējas novads. Mūs varēsi atpazīt pēc “Kalnā” logo un jautras čalošanas.

Kontaktinformācija: 26472306 (Vija) vai 27601187 (Jevgeņijs). Papildu informācija arī https://www.facebook.com/kalnaaa.

Date

04.07.2020.
Expired!

Time

11:00 - 20:00
Kategorijas