Сегодня: 14.12.2019  |  День имени: Jana, Johanna, Hanna

Новости

Arhibīskaps izsniedzis jaunus nominātus pieciem priesteriem

14.Июнь, 2016, 08:29

7. jūnijā Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs izsniedza jaunus nominātus vairākiem arhidiecēzes priesteriem. Saskaņā ar izsniegtajiem nominātiem Rīgas Kristus Karaļa draudzes prāvests Ingars Stepkāns tiek atcelts no šīs draudzes prāvesta pienākumiem un turpmāk būs viceprāvests Gulbenes katoļu draudzē.

Līdz ar to turpmāk Rīgas Kristus Karaļa draudzes administratora pienākumus pildīs priesteris Marcins Vozņaks, kurš saglabās arī prāvesta pienākumus Rīgas Svētā Franciska draudzē. Savukārt Rīgas Svētā Franciska draudzes vikārs Kārlis Miķelsons turpmāk kā vikārs kalpos arī Rīgas Kristus Karaļa draudzē.

Priesteris Aivars Līcis tiek nozīmēts par svētdienu un svētku dienu vikāru Rīgas Svētā Franciska un Rīgas Kristus Karaļa draudzē, bet priesteris Pēteris Skudra turpmāk svētdienās un svētku dienās kalpos arī Rīgas Svētā Franciska draudzē. Abi priesteri saglabās savus iepriekšējos pienākumus. A. Līcis arī turpmāk būs Rīgas arhibīskapa metropolīta sekretārs un kustības “Par dzīvību” kapelāns, bet P. Skudra turpinās pildīt “Radio Marija Latvija” programmas direktora, Vidzemes Katoļu jauniešu centra kapelāna un svētdienu un svētku dienu vikāra pienākumus Rīgas Kristus Karaļa draudzē.

LRKB IC