Новости

Draudzes aicina pieteikties svētās Faustīnes relikviju svētceļojumam

16.Январь, 2018, 13:11

No 4. februāra līdz 15. aprīlim Latvijā norisināsies svētās māsas Faustīnes relikviju un Žēlsirdīgā Jēzus svētbildes svētceļojums pa draudzēm. Par svētceļojuma organizēšanu atbildīgais kapucīnu tēvs Staņislavs Kovaļskis aicina prāvestus un ticīgos pieteikties uzņemt svētās Faustīnes relikvijas un Žēlsirdīgā Jēzus svētbildi savā draudzē.

Šim nolūkam ir izveidota mājas lapa http://uzticies-jezum.mozello.lv/svetcelojums/, kurā ir publicēti visi svarīgākie teksti par Dieva Žēlsirdības godināšanas veidiem un pareizu kultu, kā arī ir iespējams pieteikt savu draudzi svētceļojumam. Materiāli ir sagatavoti sadarbībā ar Žēlsirdības Dievmātes māsu kongregāciju Krakovā-Lagevņikos, Dieva žēlsirdības sanktuārijā.

Sagatavošanās darbu ietvaros no Krakovas ir atvestas divas oriģināla izmēra Žēlsirdīgā Jēzus svētbildes ar uzrakstu „Jēzu, es uzticos Tev”, kuras pagājušā gada Dieva žēlsirdības svētkos tika pasvētītas. Tāpat ir apstiprināta lūgšana uz svēto māsu Faustīni, sagatavoti Dieva žēlsirdības kronīša tulkošanas principi un pieņemta viena pareiza kronīša latviešu valodas versija un pirmo reizi latviešu valodā sagatavots un nodrukāts buklets „Jēzus žēlsirdības vēstījums”.

Tēvs Staņislavs informē, ka katrai draudzei pašai vajadzēs uzņemties svētbildes transportēšanu no iepriekšējās svētceļojuma vietas uz savu draudzi. Kaste, kurā tā ir ievietota, ir 280x140x20 cm liela.

Pirmā relikviju un svētbildes pieturvieta būs 4. februārī Olainē, savukārt svētceļojums noslēgsies 15. aprīlī Kauguru Dieva žēlsirdības baznīcā, kur svētās Faustīnes relikvijas paliks pavisam. 

LRKB IC