Новости

Mieram tuvu Solidaritātes fondam nepieciešams atbalsts

26.Апрель, 2007, 10:52


Mieram tuvu Solidaritātes Fonds savu darbību uzsāka pagājušā gada novembrī. Katru mēnesi tiek izdotas 500-600 bezmaksas Mieram tuvu grāmatiņas, kas paredzētas cilvēkiem slimībās, grūtībās vai trūkumā. Pamazām izveidojusies labi funkcionējoša "palīdzības ķēdīte", kurā Mieram tuvu veidotāji ir kā starpnieki starp tiem, kas vēlas ziedot, un tiem, kam nepieciešama palīdzība un garīgs atbalsts. Mūsu uzdevums ir ne tikai izdot bezmaksas grāmatiņas, bet sadarbībā ar sociālajiem darbiniekiem panākt, lai tās nonāktu konkrētu cilvēku rokās.

Šo mēnešu laikā ir nostabilizējusies sadarbība ar vairākiem ieslodzījumu vietu un slimnīcu kapelāniem un sociālajiem darbiniekiem.

Ik mēnesi bezmaksas grāmatiņas tiek dalītas: P. Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā, Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, Rīgas 2. slimnīcā, Klīniskajā slimnīcā Gaiļezers, Tuberkulozes un plaušu slimību centrā, Rīgas cietumos, Liepājas Mārtiņmājas sociālajam darbam, Mātes Terēzes māsām, Invalīdu biedrībai Arnika, Fondam Kopā, Auces kristīgo sieviešu apvienībai, Kustībai Par dzīvību, Bruknas Kalna svētību kopienai, Grašu bērnu ciematam. 

Ir izveidoti arī stendi ar bezmaksas grāmatiņām lasīšanai uz vietas. Tie atrodas Rīgā: Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā, Katoļu Ģimnāzijā, P. Stradiņa slimnīcā, Klīniskajā slimnīcā Gaiļezers, Tuberkulozes un plaušu slimības centrā.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Vairāk informācijas par Mieram tuvu Solidaritātes fondu, kā arī pārskats par līdz šim paveikto - Mieram tuvu mājaslapā www.mieramtuvu.lv