Šodienas datums: 02.04.2020  |  Vārda dienas: Daiva, Daivis, Daira, Dairis

Pāvests Latvijā 2018

Atbalsti pāvesta Franciska vizītes Latvijā sagatavošanās darbus!

Ja vēlies atbalstīt pāvesta Franciska vizītes Latvijā sagatavošanu, būsim pateicīgi par Tavu lūgšanu, iesaistīšanos vai ziedojumu.

Kā es varu lūgties?

Ik dienas velti laiku lūgšanai par pāvestu un gaidāmo vizīti. Lūk, piedāvājam īsu lūgšanas tekstu:

Lūgšana par pāvestu[1]

Ak, Jēzu, svētās Baznīcas visaugstais un neredzamais Galva! Tu esi uzcēlis savu Baznīcu uz Pētera kā neuzvaramās klints un esi apsolījis, ka pat elles vārti to neuzvarēs. Mēs Tevi lūdzam, uzturi un vadi mūsu Svēto tēvu, ko Tu devi svētajam Pēterim, apustuļu priekšniekam, kā likumīgo pēcnācēju un Baznīcai kā redzamo galvu: izgaismo viņu pastāvīgi ar Svētā Gara gaismu, stiprini viņu ar savas žēlastības spēku, lai viņš Tavu Baznīcu vienmēr gudri valda, pastāvīgi ved pa pestīšanas ceļu un beidzot kopā ar savu ganāmpulku iemanto mūžīgo dzīvi. Āmen.

Lūgsim par septembrī gaidāmo pāvesta Franciska vizīti Baltijas valstīs, lai tā nes mūsu zemei svētību, veicina garīgo atmodu un cilvēkus pamudina atgriezties pie Dieva!

Kā es varu iesaistīties?

Raksti uz e-pastu info@catholic.lv vēstuli, ka vēlies palīdzēt. Norādi, kādas ir Tavas prasmes un iespējas, kā arī savu kontaktinformāciju. Redzot piemērotu darbu, mēs ar Tevi sazināsimies!

Kā es varu ziedot?

Lūk, speciāli pāvesta Franciska vizītei Latvijā izveidots konts. Būsim pateicīgi par Tavu ziedojumu!

Rīgas Metropolijas Romas katoļu kūrija
Reģ.Nr. 90000106677
PVN reģ.Nr. LV90000106677
Mazā Pils iela 2a, Rīga, LV-1050
Norēķinu konts: 
SEB Banka, UNLALV2X, 
LV23UNLA0050019592982
 
Rīgas Metropolijas Romas katoļu kūrijai ir sabiedriskā labuma statuss.[1] Lūgšana no lūgšanu grāmatas “Tavā vārdā”, kuru, atzīmējot pāvesta Jāņa Pāvila II viesošanos Latvijā 1993. gada septembrī, izdevusi Latviešu katoļu biedrība Austrālijā.