Šodienas datums: 27.05.2019  |  Vārda dienas: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Ziņas

Iedvesmas vakars sievietēm Siguldā

14.June, 2018, 23:22

Atbalsta seminārs sievietēm par sievietes būtību, misiju, slāpēm, ievainojamību, par sievišķību un tās spēku, spēju mīlēt un piedot. 

14.jūnijā plkst. 18:00 Siguldas pagasta Kultūras namā, Zinātnes ielā 7b.

Aicinām uz iedvesmojošu, sievišķīgu vakaru, kuru spilgtinās gan jauka un iedvesmojoša lekcija, ko vadīs Latvijas Baptistu Draudžu Savienības sieviešu kalpošanas apvienības vadītāja Agnese Megne, gan arī dzīvesstāsts, dzīves pieredze par dziedinātu ievainoto sievišķību un par tās ietekmi uz līdzcilvēka atbrīvošanu no alkohola atkarības. 

Agnese Megne iedvesmos un rosinās sievietes domāt par to, kas ir sievišķība. Kā nekonkurēt un necīnīties par varu ar vīriešiem, ļaujot viņiem pildīt savu lomu un mums – sievietēm savu. 

Uz semināru īpaši aicinātas sievietes, kurām nepieciešams garīgs atbalsts, kuras jūtas ievainotas, nesadzirdētas vai pagurušas. Kuras meklē savu būtību, ir ievainotas sievišķībā. Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots, un katrai sievietei individuāli tiek gatavots arī pārsteigums, tāpēc lūdzam semināram iepriekš pieteikties, aizpildot šo pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/zg7QgAOTF8FE1oya2 vai rakstot uz e-pastu: iedvesmasvakars@gmail.com.

Ieeja seminārā bez maksas!