Šodienas datums: 21.05.2018  |  Vārda dienas: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Ziņas

Jauni nomināti Rīgas arhidiecēzē

7.July, 2017, 13:00

Rīgas arhidiecēzes priesteru konferencē jaunus nominātus saņēma vairāki Rīgā kalpojoši garīdznieki.

Divi Rīgas arhidiecēzes priesteri dosies studēt ārzemēs. Kārlis Miķelsons ir atbrīvots no vikāra pienākumiem un nosūtīts uz studijām Romas Sv. Anzelma Pontifikālajā Liturģijas institūtā, bet Renārs Birkovs atbrīvots no vikāra pienākumiem un nosūtīts uz studijām Navarras Universitātē.

Priesteris Ilmārs Tolstovs ir atcelts no Rīgas Metropolijas Romas katoļu Garīgā semināra inspektora amata, atbrīvots no Rīgas Sv. Antona draudzes vikāra pienākumiem un, saglabājot pārējos pienākumus, iecelts par Rīgas Kristus Karaļa draudzes prāvestu ar dzīves vietu Rīgā, Meža prospektā 86.

Priesteris Marcins Vozņaks ir atcelts no Rīgas Kristus Karaļa draudzes administratora pienākumu pildīšanas, saglabājot pārējos pienākumus. Priesterim Marcinam Vozņakam Rīgas Sv. Franciska draudzē kā vikārs turpmāk palīdzēs priesteris Roberts Maciejevskis, kura dzīves vieta būs Rīgā, Katoļu ielā 16.

Jauniesvētītais priesteris Valters Vārpsalietis ir iecelts par Rīgas Sv. Jēkaba katedrāles vikāru un Marijas Leģiona kapelānu ar dzīvesvietu Rīgā, Klostera ielā 4.

Priesteris, tēvs Fransesko Kapu SVD ir atcelts no Rīgas Sv. Antona draudzes vikāra pienākumiem un iecelts par Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudzes vikāru ar dzīvesvietu Rīgā, Klostera ielā 4.

Priesteris Elvis Rudovičs ir atcelts no Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudzes vikāra pienākumiem un iecelts par Rīgas Sv. Antona draudzes vikāru ar dzīves vietu Rīgā, Maskavas ielā 309a.

Pastāvīgais diakons Dainis Stikuts ir nozīmēts kalpošanai Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudzē.

LRKB IC, foto: Imants Medveckis MIC