Šodienas datums: 21.04.2019  |  Vārda dienas: Marģers, Anastasija

Ziņas

“Otto un grābekļi” Radio Marija ēterā palīdzēs gatavoties vēlēšanām

10.September, 2018, 15:58

Tuvojoties 13. Saeimas vēlēšanām, Radio Marija Latvija no 4. septembra dzirdams raidījums “Otto un grābekļi”. Radījums turpināsies līdz 4. oktobrim un būs dzirdams katru otrdienu plkst 16.30 ar atkārtojumiem sestdienās pl. 14. Žurnālists Otto Ozols vadīs debates ar šajā gadā kandidējošo politisko spēku pārstāvjiem. Debatēs tiks runāts par piecām galvenajām Latvijas attīstības virsvērtībām - aizsardzību, izglītību, saliedētu sabiedrību, demogrāfiju un integrāciju Eiropas civilizācijas telpā.

Otrdien, 11. septembrī, diskusijā piedalīsies pārstāvji no Jaunās VIENOTĪBAS, Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", kā arī politiskās partijas “KPV LV”. Debašu tēma – izglītība.

Pirmā raidījuma viesi - zemessargs Mārtiņš Staķis no apvienības "Attīstībai/PAR", aizsardzības ministra kandidāts no Jaunās Konservatīvās partijas Ainars Bašķis un Zaļo un zemnieku savienības pārstāvis, aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Viesturs Silenieks - iepazīstināja klausītājus ar savu pārstāvēto politisko spēku redzējumu par valsts stratēģisko prioritāti – aizsardzību. Raidījuma ierakstu var noklausīties Radio Marija Latvija mājaslapā. www.rml.lv/gatavojamies-velesanam/

Pāvests Francisks par kristiešu sekošanu politskajām aktualitātēm un iesaistīšanos politikā saka: “Politiku nevar izmainīt, noraugoties uz to no balkona. Centies iesaistīties pats personīgi, nevis noraugies no malas, nevarot vien sagaidīt, kad pie varas esošie atkal kļūdīsies. Politikas autentiskā seja un tās pastāvēšanas būtība ir nenovērtējams kalpojums kopējam labumam un visai kopienai. Tāpēc Baznīcas sociālā doktrīna uz politiku raugās kā uz cēlu žēlsirdības formu.”

Radio Marija vari klausīties FM frekvencēs Rīgā 97,3, Liepājā 97,1, Krāslavā 97,0, Valkā 93,2, arī internetā www.rml.lv, kā arī savā viedtālrunī lejuplādējot aplikāciju “Radio Marija Latvija".

Radio Marija Latvija