Futbola čempionāts

Sestdien, 24.martā Rīgas 15.vidusskolas sporta zālē plkst. 12.00 Garīgā Semināra rektors pr. Juris Jalinskis atklāja pirmo katoļu draudžu un garīgo mācību iestāžu futbola čempionātu. Savā uzrunā viņš uzsvēra, ka šīs sporta aktivitātes lieliski iederas gavēņa noskaņās, jo fiziskā piepūle liek atcerēties par ciešanām un arī Debesu Tēvam ir prieks par saviem bērniem, kuri vienotībā un saskaņā pavada laiku atpūšoties. Visi kopīgi lūdzās Tēvs mūsu lūgšanu un rektors visiem deva savu svētību.

Sacensībās piedalījās četras komandas:
1. Rīgas Garīgais Seminārs;
2. Rīgas sv. Jēkaba katedrāle;
3. Rīgas katoļu ģimnāzija;
4. Balvu katoļu draudze.

Sacensības ritēja jaukā, bet spraigā atmosfērā. Balvu un katoļu ģimnāzijas komandās spēlēja priesteri, bet Garīgā Semināra komandā bija pārstāvēts plašs diakonu klāsts. Arī līdzjutēju rindās bija redzami dažādu draudžu, kopienu un mācību iestāžu mācībspēki un citi pārstāvji.

Noslēgumā tika paziņoti uzvarētāji. Godpilno pirmo vietu un ceļojošo kausu ieguva Balvu draudzes komanda. Man un visai draudzi par lielu prieku, otrajā vietā ierindojās sv. Jēkaba katedrāles draudzes komanda. Trešo vietu ieguva Rīgas katoļu Ģimnāzijas jaunie censoņi. Ceturtajā vietā ierindojās Rīgas Garīgā Semināra audzēkņu komanda. 

Liels paldies visiem, kas rīkoja šīs sacensības un ceram, ka drīz tiksimies jau nākamajās sacensībās.

Atgādinu, ka katru piektdienu visi tiek lūgti uz kopīgu sportošanu no plkst. 18.30 – 20.00. Sports notiek RPIVA (Rīgas Pedogoģijas un Izglītības Vadības Augstskola) sporta zālē, Zolitūdē, Imantas 7.līnijā. Ir dušas. Transports: 4. tramvajs līdz pieturai Kurzemes prospekts. Tikšanās pieturā plkst. 18.10.

Priesteris Ilmārs Tolstovs
„Katoļu Baznīcas Vēstnesis”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti