RGS 1. kursa ieģērbšana priesteru tērpos

Šogad 17.martā Rīgas Garīgajā Seminārā tika svinēti lieli svētki – pirmo kursu ieģērba priestera tērpos. Kā jau iepriekš tika rakstīts 1.kursā tika uzņemti seši kandidāti un visi tika ieģērbti.

Pirmajam kursam ieģērbšanas svētki aizsākās ar rekolekcijām Dzintaros, kur viņi novēlēja savu aicinājumu Dievam caur Vissvētākās Jaunavas Marijas aizbildniecību. Svētku diena iesākās ar semināra prezentāciju tuvākajiem radiniekiem. Pēc semināra prezentācijas 12:00 iesākās svētku Sv. Mise, kuru celebrēja V.E. Jānis kardināls Pujats. Pēc dziļa un aizkustinoša sprediķa pienāca brīdis, kad V.E. Jānis kardināls Pujats iesvētīja priestera tērpus un aicināja tos uzģērbt.

Pēc Sv.Mises Sv. Franciska draudzes baznīcas pagalmā 1.kurss un visi klātesošie nostājās kopējai fotogrāfijai. Pēc šī notikuma iemūžināšanas, 1. kursam tika dāvāti ziedi un vēlēti daudz labu vārdu.
 Ar prieka asarām acīs 1.kursa audzēkņi sāka svētku mielastu. Arī tur tika veltīti apsveikumi 1.kursam.
Sevišķi ar savu klātbūtni mūs pagodināja Daugavpils dekanāta dekanāts A.Madelāns, kurš pašaizliedzīgi veica šo garu ceļu līdz Rīgai, paldies viņam!

Paldies Dievam par šo notikumu, 1.kurss sirsnīgi pateicas V.E. Jānim kardinālam Pujatam, RGS vadībai un visiem, kas ieguldīja savu sirdi un dvēseli šo svētku organizēšanā!

Īpašs paldies RGS otrā kursā studentiem un kā arī citiem semināristiem par ieguldītajiem pūlēm!
Ar paļāvību ieliekam mūsu turpmākās gaitas Vissvētākās Jaunavas Marijas rokās.
Paldies visiem par jūsu lūgšanām!

Ingmārs Zvirgzdiņš RGS,1.kurss
Speciāli „Katoļu Baznīcas Vēstnesim”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti