Grāmatas par to kādēļ mūsu pienākums ir nostāties pret viendzimuma „laulību” un homoseksuālistu kustību prezentācija

Grāmatas par to, kādēļ mūsu pienākums ir nostāties pret viendzimuma „laulību” un homoseksuālistu kustību prezentācija.
25.maijs, 2007, 19:39
Ceturtdien, 24. maijā notika grāmatas „Augstāko likumu aizstāvot” latviešu tulkojuma prezentācija. Pasākumā piedalījas Jānis kardināls Pujats, kā arī Tradīciju, ģimenes un īpašuma aizstāvības asociācijas loceklis no Krakovas Pjotrs Kuharskis, psiholoģe, kustības „Par Dzīvību” dalībniece Dzintra Bušmane, tulkotāja Marta Jance
Grāmatu palīdzēja izdot priestera Pjotra Skargas vārdā nosauktā Kristīgās kultūras biedrība Krakovā, kas izdeva 2000 Martas Jances tulkotus „Augstāko Likumu aizstāvot” eksemplārus. Pirmoreiz to izdeva 2004.gadā Tradīciju, ģimenes un īpašuma aizstāvības biedrība Amerikā. Tas nav viena autora darbs, bet gan visas  Amerikas TĢĪ aizstāvības biedrības savākts materiāls. 
Jānis kardināls Pujats teica : „Šīs grāmatas saturs ir aktuāls laikā, kad homoseksuāļi ar lielu neatlaidību cīnās, lai viņu „seksuālā orientācija” tiktu atzīta kā norma un aizsargāta ar likumu.” Kardināls aicināja laulības starp vīrieti un sievieti aizstāvjus piedalīties sestdien 26. maijā Ģimenes svētkos “Ģimene – Latvijas lepnums un spēks”. Viesis no Krakovas P. Kuharskis minēja, ka Ģimenes svētkos piedalīsies arī Polijas TĢĪ pārstāvji.

Klātesošiem liels pārsteigums prezentācijā bija otras aktuālas grāmatas izdošana: bīskapa Guljelmo Džakvintas grāmata „Ģimene, mīlestības kopība” par laulības svētumu.

Abas šīs grāmatas var iegādāties sv. Jēkaba katedrālē un katoļu kūrijas grāmatu galdā.
Augstāko likumu aizstāvot internetā: http://www.catholic.lv/main.php?parent=1332
 
Latvijas Romas Katoļu Baznīcas Informācijas Centrs

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti