Now Reading
Vatikāns: pāvesta darbības programma

Vatikāns: pāvesta darbības programma

Vatikāns publicēja Benedikta XVI darbības programmu augustā un septembrī. Trešdien, 15. augustā, Vissvētākās Jaunavas Marijas uzņemšanas Debesīs svētkos, svētā Toma baznīcā Kastelgandolfo pāvests svinēs Euharistiju.

Septembrī Svētajam tēvam paredzēti trīs ceļojumi: divi pa Itāliju un viens ārpus tās robežām. 1. septembrī viņš dosies uz Loreto, kur tiksies ar jauniešiem. No 7. līdz 9. septembrim pāvests veiks apustulisko ceļojumu uz Austriju. Viņš apmeklēs Mariacellas svētnīcu, tiksies ar bīskapiem, priesteriem un ticīgajiem. Savukārt 23. septembrī Svētais tēvs dosies uz Velletri. Pastorālās vizītes laikā viņš svinēs Euharistiju pilsētas katedrālē.

Septembrī notiks arī vairākas beatifikācijas svinības. 15. septembrī Francijas pilsētā Le Mans altāru godā tiks paaugstināts pr. Bazilijs Antonījs Maria Moro. 16. septembrī Polijas pilsētā Liheņā notiks mariāņu kongregācijas dibinātāja t. Staņislava Papčinska beatifikācijas svinības. Šajā pašā dienā Bordo, Francijā, par svētīgu Baznīca pasludinās māsu Mariju Celīni Kastangu. 30. septembrī Nisā, Opoles vojevodistē, altāru godā tiks paaugstināta māsa Marija Merkerta.

LRKBIC

Scroll To Top