Now Reading
Roma gatavojas 1. Pasaules žēlsirdības kongresam

Roma gatavojas 1. Pasaules žēlsirdības kongresam

No 2. līdz 6. aprīlim Romā norisināsies 1. Pasaules žēlsirdības kongress par tematu Jauna mīlestības civilizācijas dzirkstele. Dievs ir mīlestība. Dievs ir žēlsirdība. Baznīca aicina ticīgos pārdomāt, izdzīvot un sludināt šo pestīšanas vēsti. Žēlsirdība var mainīt cilvēka sirdi un pasauli! Žēlsirdībai veltītais kongress notiks Jāņa Pāvila II nāves trešajā gadadienā. Atgādinām, ka pāvests nomira 2005. gada 2. aprīlī, Dieva Žēlsirdības svētku priekšvakarā.

Kongresa pirmā diena veltīta Jāņa Pāvila II mācībai par Dieva Žēlsirdību. Tikšanās dalībnieki pārdomās par tās dziļo nozīmi Baznīcas misijas un kristiešu vienības veicināšanas darbā. Kongresa noslēgumā, 6. aprīlī, sv. Pētera laukumā tiks svinēta Euharistija. Plašāka informācija internetā: www.worldapostoliccongressonmercy.org

31. janvārī Vatikāna preses zālē Vīnes arhibīskaps kard. Kristofs Šēnborns akreditētos žurnālistus iepazīstināja ar 1. Pasaules žēlsirdības kongresa nozīmi un tā norises detalizētu programmu. Brīfingā uzstājās arī Romas vikariāta ģenerālsekretārs mons. Mauro Parmedžani un kongresa koordinators t. Patriss Hohoļskis.

LRKBIC

Scroll To Top