Svētā Mise par godu Opus Dei dibinātājam

Rīga, 2009.gada 16.jūnijs. Opus Dei Prelatūras Informācijas birojs Latvijā (www.opusdei.lv) ielūdz visus piedalīties Svētajā Misē par godu Opus Dei dibinātājam Sv.Hosemarijam Eskriva, ko vadīs Kardināls Jānis Pujats. Svēta Mise tiks noturēta Svētā Jēkaba katedrālē 26.jūnijā plkst.18.00. 
26.jūnijā paiet 34 gadi kopš miris Svētais Hosemarija – “ikdienas svētais”, kā viņu dēvēja Jānis Pāvils II. Svētais Hosemarija dibināja Opus Dei – Katoļu Baznīcas institūciju, un tās misija ir izplatīt ideju, ka darbā un ikdienas dzīvē ir iespēja satikt Dievu, kalpot citiem un veicināt sabiedrības labumu. Sv.Hosemarija bija pārliecināts par iespēju visiem būt laimīgiem, ja mēs mēģināsim kalpot Dievam un citiem savā darbā un caur to.
26.jūnijā izdevniecība Zvaigzne arī laiž klajā Sv.Hosemarijas grāmatas Ceļš otro izdevumu latviešu valodā. Tā ir Sv.Hosemarijas visizplatītākā grāmata un viens no XX gadsimta garīguma klasikas darbiem.

Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet vietni www.opusdei.lv.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti