Latgales Radio svin savu piekto dzimšanas dienu

9. jūnijā Latgales reģiona plašākā radiostacija Latgales Radio svin savu piekto dzimšanas dienu. Līdz ar Latgales Radio raidīšanas uzsākšanu 2006.gada 9.jūnijā Latvijas austrumu daļā blakus vietējām un valsts mēroga radiostacijām parādījās arī jauna reģionāla radiostacija. Latgales Radio raidītāji ir izvietoti Rēzeknē 103 Fm, Daugavpilī 95,2 Fm, Jēkabpilī 95,8 Fm un Balvos 99,5 Fm frekvencēs. Latgales Radio ir dzirdams no Aizkraukles līdz Ludzai un no Balviem līdz pašai Latvijas dienvidu pierobežai.

“Priecājamies, ka šo piecu gadu laikā esam spējuši sevi pierādīt kā uzticamu un klausītāju mīlētu radiostaciju, kas ikdienas programmā lielu vērību pievērš vietējiem ļaudīm, notikumiem un mūzikai. Latgales Radio ir pavēris ceļu uz panākumiem arī jaunajiem Latgales mūziķiem, stiprinājis latgaliešu valodas popularitāti un veicinājis reģionā kopējās nacionālās identitātes izjūtu, ” atzīst Latgales Radio darbinieki.

Latgales Radio pievēršas ne tikai kristīgo vērtību saglabāšanai un popularizēšanai sabiedrībā, bet arī latgaliešu nacionālās pašapziņas celšanai. Radiostacija atskaņo populāro latviešu un latgaliešu mūziku, vēsta par jaunumiem un notikumiem Latgalē, Latvijā un pasaulē, kā arī radio ierakstu studijā veic latgaliski dziedošo mākslinieku un grupu mūzikas ierakstus.

Latgales Radio 2006.gadā kopā ar domubiedriem dibināja Valdis Labinskis, bet šobrīd 99% uzņēmuma pieder Romas katoļu baznīcas Rēzeknes-Aglonas diecēzei, bet 1% pieder Ansim Ataolam Bērziņam.

“Latgales Radio”

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti