Izdota tēva Viktora Pentjuša MIC grāmata “Dieva gudrība”

Raugoties uz pasauli, kurā valda arvien lielāks troksnis un steiga, kurā vairāk ir runātāju nekā klausītāju, mariāņu tēvs Viktors Pentjušs MIC (1915-2007) aicina iemīlēt klusumu, praktizējot meditāciju.
Klusēšana un vienatne ir Dieva Vārda saklausīšanas un pārdomāšanas priekšnoteikumi. Tāpēc to var nosaukt par cilvēka, kurš rūpējas par savu garīgo dzīvi, bagātību. Vislielākie reliģiskie pārdzīvojumi vienmēr notiek klusumā. Personiska tikšanās ar Dievu un saruna ar Viņu var notikt tikai klusumā. Klusumā var izjust īpašo Dieva klātbūtni katra ticīga cilvēka dzīvē, uzsver tēvs Viktors Pentjušs MIC, jo „klusumā cilvēks sarunājas ar Dievu. Klusumā cilvēks mirst. Klusumā cilvēks atgriežas pie Dieva”.

Lai gan tēva Viktora meditācijas tika gatavotas konkrētā laikā un konkrētam mērķim – topošo priesteru garīgās dzīves pilnveidošanai, tām ir universāls raksturs. Šīs meditācijas var izmantot ne tikai priesteri, semināristi un konsekrētās personas, bet jebkurš kristietis un labas gribas cilvēks, kurš vēlas padziļināt savu garīgo dzīvi.
Grāmatu “Dieva gudrība” var iegādāties Rīgas Metropolijas kūrijas grāmatu galdā, Rīgā, Mazā Pils ielā 2a, kā arī katoļu draudžu grāmatu galdos.
Pr.Imants Medveckis MIC,
grāmatas redaktors

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti