Skaistkalnes svētceļnieki lūgsies par Latvijas ģimenēm

3.maijā svētceļojumā no Rīgas uz Skaistkalni devās ticīgie no Rīgas Sv. Jēkaba katedrāles un citām Latvijas draudzēm, lai 6. maijā piedalītos Skaistkalnes Dievmātes – Ģimeņu Karalienes svētkos, kas ir Jelgavas diecēzes svētki.

Svētceļojums sākās no Rīgas Sv. Jēkaba katedrāles pēc Svētās Mises, kas tika svinēta pl. 12.00. 3. maijā svētceļnieki sasniedza Ķekavu, 4. maijā – Vecumniekus, 5. maijā  nokļūs Bārbeliē un 6. maijā – Skaistkalnē. Svētceļojums noslēgsies svētdien, 6. maijā pl. 12.00 ar Svēto Misi Skaistkalnes svētnīcā, kas ir otra lielākā Latvijā. Svēto Misi svinēs Jelgavas diecēzes bīskaps V.E. Edvards Pavlovskis un Paulīniešu ordeņa vadība no Polijas pilsētas Čenstohovas.

Šādu svētceļojumu Rīgas Sv. Jēkaba katedrāle organizē jau piekto gadu, aicinot tajā piedalīties arī citu draudžu pārstāvjus. Svētceļojumā ticīgie lūdzas par ģimenēm un dzīves aicinājuma atklāšanu.

“Šogad svētceļojumā lūgsimies par Latvijas ģimenēm, īpaši par tām, kas ir uz iziršanas robežas,” stāsta svētceļojuma organizators priesteris Ilmārs Tolstovs. “Lūgsimies arī par visiem tiem, kas meklē savu aicinājumu un vēlas atrast otru pusīti, lai nodibinātu ģimeni.”

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti