Now Reading
19. jūlijā Latvijas Alfa aicina uz draugu vakaru

19. jūlijā Latvijas Alfa aicina uz draugu vakaru

„Baudiet un redziet, cik Tas Kungs ir labs. Svētīgs tas cilvēks, kas pie Viņa tveras un uz Viņu paļaujas.”  Ps. 34,9
 
Alfa kursa beidzēji, atbalstītāji, entuziasti, koordinatori, administratori un draugi ir aicināti uz Latvijas Alfas draugu vakaru, kas notiks 19. jūlijā, pl. 18.30 Rīgā, Lielās Ģildes namā (Amatu ielā 6). Pasākumā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis, grupa „Jorspeis”, kā arī vēl citi, kas dalīsies par piedzīvoto Alfa kursā.

Alfa kursa beidzēji, atbalstītāji, entuziasti, koordinatori, administratori un draugi ir aicināti uz Latvijas Alfas draugu vakaru, kas notiks 19. jūlijā, pl. 18.30 Rīgā, Lielās Ģildes namā (Amatu ielā 6). Pasākumā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis, grupa „Jorspeis”, kā arī vēl citi, kuri dalīsies par piedzīvoto Alfa kursā.

Alfas draugu vakars būs iespēja pavadīt laiku kopā, dzirdēt patiesus stāstus par Dieva darbiem Alfa kursu laikā, baudīt mūziku, jokus un pateikt paldies visiem atbalstītājiem.

Vakara iesākumā Alfa kursa draugus ar jokiem izklaidēs izcilais aktieris Ainārs Ančevskis, kurš kopš 2000. gada ir Latvijas Nacionālā teātra aktieris, spēlējis visdažādākās raksturlomas, ir filmējies kino un TV seriālos, piedalījies šovos. „Izrāde „Alu cilvēks” parādīja aktieri kā spilgtu komisko lomu atveidotāju, un izrādē „Tētis” atklājas jaunas Aināra komiķa talanta šķautnes. „Saraudināt publiku ir krietni vieglāk nekā sasmīdināt,” atzīst Ainārs.

Tālākā vakara gaitā muzicēs grupa „Jorspeis”, kas dibināta 2007. gadā. Tikko grupai ir iznācis jauns albums „Dzīvības upē”. Dziesma „Debesis ir tuvu klāt” bija pirmais singls, kas joprojām uzrunā tik daudzus. Tā stāsta par cilvēku iekšējās pasaules pārdzīvojumiem un mirkļiem, kurus piedzīvo ikviens – par mieru, mīlestību, brīvību un atspirgšanu, – kādā intervijā kristīgajam radio stāstīja mūziķi Linda Seļava-Prindule un Māris Prindulis.

Ielūgumus pret ziedojumiem var saņemt līdz 17. jūlijam, sazinoties pa tālruni 27012122 vai e-pastu info@alfakurss.lv. Minimālā ziedojuma summa – 10,00 Ls no personas. Saziedotā nauda tiks lietota šī pasākuma izdevumu segšanai, kā arī Alfa kursa misijas darbam.

Uz tikšanos!

Latvijas Alfa kursa padomes vārdā,
Iveta Litvina-Freimane

Scroll To Top