Kurzemes diecēzes Jauniešu dienas – visiem, kas sirdī jūtas jauni!

No 20. līdz 22. jūlijam Liepājā notiks Kurzemes diecēzes jauniešu dienu (KJD) noslēguma pasākums.

Šogad Kurzemē Jauniešu dienas bija iespējams svinēt visu vasaru – jau kopš jūnija sākuma jaunieši kopīgi gan atpūtās, gan garīgi pilnveidoja sevi dažādos pasākumos, kas tika organizēti, lai sagatavotos noslēguma pasākumam Liepājā.

KJD devīze šogad, atsaucoties pāvesta aicinājumam, ir „Vienmēr priecājieties Kungā” (Flp 4,4,), un tās organizē Kurzemes diecēzes jaunieši – gan no Saldus, gan Liepājas. KJD noslēguma pasākums notiks Chemin Neuf mājā Liepājā, kas atrodas Karostā, Atmodas bulvārī 15.

Dalībnieku reģistrācija Jauniešu dienām sāksies piektdien, 20. jūlijā pl. 15.00 kopienas “Chemin Neuf” mājā. Programmā paredzēta Svētās Mises jeb dievkalpojuma svinēšana katru dienu, lūgšanas, muzicēšana, kā arī aktīvā atpūta. Sestdien, 21.jūlijā ar jauniešiem tiksies gan priesteris Mariušs Kempa, kurš veidos dialogu par jauniešu darbību un aktivitātēm diecēzē, gan organizācijas “Opus Dei” loceklis Florians Gahbauers, kurš stāstīs par kristieša ikdienu – kā dzīvot saskaņā ar Dieva likumiem un kur ikdienā smelt prieku. Pasākuma noslēgumā svētdien, 22. jūlijā pl.13.00 jaunieši dosies mazā svētceļojumā no “Chemin Neuf” mājas un Liepājas Sv. Jāzepa katedrāli, kur plkst.16.00 svinēs Svēto Misi kopā ar Liepājas diecēzes Apustulisko administratoru bīskapu Edvardu Pavlovski.

Dalības maksa uz visām dienām (ēdināšana, naktsmītnes) ir Ls 4.

Piedalīties Jauniešu dienās ir aicināts ikviens – neatkarīgi no savas konfesionālās piederības. „Nāciet visi – gan tie, kuri jau ir atraduši Dievu savā dzīvē, gan tie, kuri vēl nav pārliecināti. Būs gan fiziskās aktivitātes, gan arī garīgās. Īsāk sakot, būs viens jautrs pasākums ar spēlēm, dziedāšanu un garšīgu paēšanu gan vēderam, gan dvēselei!” saka KJD organizators Sandris Cīrulis.

Kurzemes diecēzes Jauniešu dienu logotipa autore ir Arta Kāle.

Katoļu Jaunatnes biedrība

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti