Now Reading
Rīgā notiks „Bībeles svētki 2012”

Rīgā notiks „Bībeles svētki 2012”

Latvijas Evaņģēliskā alianse (LEA), sadarbībā ar Rīgas kristīgajām draudzēm, jau trešo gadu rīko “Bībeles svētkus”, kuri notiks 15. septembrī Rīgā, Vērmanes dārzā. Šogad par svētku galveno moto izvēlēti vārdi no 119. psalma: “Tavs vārds ir manu kāju spīdeklis un gaišums uz maniem ceļiem.”

15. septembrī no pl. 11.00 Vērmanes dārzā būs iespēja iepazīties ar daudzām kristīgajām Baznīcām, draudzēm un kristīgajām organizācijām, kuras savos stendos caur radošām aktivitātēm prezentēs savu darbību, kā arī notiks kristīgo grupu, izpildītāju koncerts un Psalmu lasījumi. Svētku centrālais pasākums – Brīvdabas ekumeniskais dievkalpojums – sāksies pl. 13.30, kurā Katolisko Baznīcu pārstāvēs V. Em. Jānis Kardināls Pujats.

Pl. 17.00 Bībeles svētku noslēguma koncertā uz Vērmanes dārza skatuves kāps vairāki sabiedrībā pazīstami mūziķi – Valdis Indrišonoks, Rīgas Gospeļu koris, Viktors Isajevs, Kaspars Ezeriņš u.c.

Bībeles svētku ietvaros Latvijas Kristīgajā Radio no pl. 12. 00 dienā līdz pusnaktij notiks Bībeles lasīšanas maratons, kurā dažādu konfesiju kristieši lasīs Jauno Derību un psalmus. Rīgas katoļu draudžu pārstāvji un Rīgas Garīgā semināra audzēkņi Bībeles lasīšanas maratonā piedalīsies no pl. 18.00 līdz 19.00.

LEA, LRKB IC

Scroll To Top