Aizkraukles novada ģimnāzijā notiks kristīgā evaņģelizācijas skola jauniešiem „Oāze”

No 27. decembra līdz 1. janvārim Aizkraukles novada ģimnāzijā notiks kristīgā evaņģelizācijas skola jauniešiem „Oasis” , uz kuru aicināti 13 – 20 gadus veci jaunieši. Šī būs jau trešā reize, kad jauniešiem Latvijā būs iespēja piedalīties nometnē „Oāze”, kas ir Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skolas atzars.
Nometnes dienas kārtībā paredzēta Svētā Mise, sarunas mazajās grupās, kopīgas lūgšanas un slavēšana, īpaši jauniešiem veidotas lekcijas garīgās dzīves padziļināšanai, lūgšanu vakari, kā arī atpūtas vakari ar dejām un dažādām aktivitātēm.

Nometnes “Oasis” mērķi ir: palīdzēt jauniešiem nostiprināt ticību, padziļināt patstāvīgas attiecības ar Dievu; iepazīt Dievu, kurš ir dzīvs, dod jaunu dzīvi un pārveido; ļaut iegūt vai pilveidot Baznīcas mācības pamatus saskaņā ar Katoliskās Baznīcas Katehismu; palīdzēt rast atbildes uz daudziem jauniešiem būtiskiem jautājumiem, saistībā ar ticību, dzīves jēgu un savu vietu šajā pasaulē; iegūt praktiskas, noderīgas zināšanas (piemēram, lietišķā etiķete, dzimumaudzināšana saskaņā ar Baznīcas mācību, žurnālistikas pamati, utt).
Reģistrācija notiks 27. decembrī no pl. 15.00, sākums pl. 17.00. Pieteikšanās līdz 23. decembrim, zvanot Santai (tālr. 28783929). Vēlamais ziedojums ir Ls 20, bet finanses lai nav šķērslis dalībai nometnē!
Sagaidīsim Jauno Gadu kopā!
Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skola

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti