Now Reading
Jauna grāmata – “Aizsardzībai pret ļauno”

Jauna grāmata – “Aizsardzībai pret ļauno”

Izdevniecība “Dzīvības Straumes” laidusi klajā jaunu grāmatu – itāliešu priestera un eksorcista Fusko darbu “Aizsardzībai pret ļauno”. Tā vienlaikus ir gan garīgās cīņas rokasgrāmata, gan arī plašs lūgšanu krājums. Īpaši jāuzsver autora harizma – veicot eksorcisma lūgšanas, viņš saņēmis atklāsmes par konkrētām lūgšanām un dievbijības formām, ko necieš konkrēti dēmoni – slimību un problēmu izraisītāji vai saasinātāji.

Jau pāvests Pāvils VI savā laikā sacījis: “Visvairāk Baznīcai šodien vajadzīga aizsardzība pret dēmonu.” Jānis Pāvils II apgalvojis: “Ļaunums, cilvēka pretrunīgums, viņa iekšējā plaisa ir ne tikai pirmgrēka sekas, bet arī sātana postošās un grūti pamanāmās darbības iespaids.” Un arī pāvests Francisks turpina savu priekšteču izteiktos brīdinājumus: “Esiet nomodā, jo ļaunā gara stratēģija ir šāda: tu esi kļuvis kristietis, ej savā ticībā uz priekšu, es tevi pametīšu un atstāšu mierā. Taču vēlāk, kad būsi pieradis būt mierā, nebūsi sevišķi uzmanīgs un jutīsies drošs, es atgriezīšos…”

Ar Kristus nāvi un augšāmcelšanos sātans gan tika ievainots, tomēr līdz Kristus otrreizējai atnākšanai viņam joprojām paliek vara kaitēt, kārdināt, novērst cilvēku no pestīšanas ceļa. Tāpēc nedrīkstam aizmirst, ka ir jāuzmanās no viņa slazdiem! Un īpaši efektīvs palīgs šajā cīņā mums ir svētais erceņģelis Mihaēls.
Pamatojoties uz savu eksorcista pieredzi, autors atbild uz 101 jautājumu, ko mūsdienās uzdod aizvien lielāks apjukušu kristiešu skaits: “Kā dēmons pielavās? Kādas pazīmes norāda uz viņa klātbūtni? Un jo īpaši – kā no viņa tikt vaļā?”
Kā jau minēts, Fusko mums piedāvā neparastu risinājumu. Viņš atmasko aptuveni 300 ļauno garu “specializāciju” fizisko slimību un psihisko traucējumu jomā, jo nav nevienas vājības, kuru viltīgā čūska necenstos izmantot savā labā. Tāpēc vislieliskāko dāvanu lasītājam autors pasniedz, piedāvādams konkrētu lūgšanu (vairāk nekā 80 lūgšanas) un dievbijības formu apkopojumu: ļaunie gari paši atzinuši, ka viņi tās nevar ciest…

Pielikumā ir arī Žana Plijā jau pazīstamā brošūriņa “Novenna par garīgo aizsardzību”, kā arī informācija par dažiem svētajiem, kuru godināšanu autors iesaka konkrētos gadījumos, bet kuri latviešu lasītājam varētu būt mazāk zināmi.

Idevniecība “Dzīvības Straumes”

Scroll To Top