Now Reading
Gavēņa kalendāra „Caritas Latvija” vajadzību atbalstam saņemti 37 ziedojumi

Gavēņa kalendāra „Caritas Latvija” vajadzību atbalstam saņemti 37 ziedojumi

Šogad Gavēņa laikā Latvijas Romas Katoļu Baznīcas Informācijas centrs tradicionāli piedāvāja Gavēņa kalendāru, iekļaujot lūgumus ziedot dažādām vajadzībām, tostarp cilvēkiem un ģimenēm, kam nepieciešama materiāla palīdzība. Trūkumā nonākušos bija apzinājis nodibinājums “Caritas Latvija”.
“Caritas Latvija” informē, ka ziedotāji bijuši gana aktīvi. Kopumā ziedojumi saņemti 37 reizes, daži cilvēki ziedojuši vairākām kalendārā iekļautajām vajadzībām.
Visvairāk līdzekļu – vairāk nekā 50 eiro apmērā – saziedots bērnu no maznodrošinātām ģimenēm nometnes rīkošanai, grīdas remontam vientuļai mātei Olainē, vientuļai mātei no Cēsīm, kura viena audzina četrus bērnus, un Annas, kura slimo ar bronhiālo astmu, ārstniecībai. Mazākas summas saziedotas arī citām vajadzībām.
Turklāt ir bijuši vairāki cilvēki, kuri atsaukušies un ziedojuši dažādas preces, piemēram, nepieciešamās drēbītes, gultiņu un citas lietas saņēmusi ģimene Olainē, kas gaida piedzimstam bērniņu.
“Caritas Latvija” pateicas visiem, kas atsaucās un palīdzēja padarīt vieglāku ikdienu tiem, kas šobrīd nonākuši grūtībās.
LRKB IC
Scroll To Top