Now Reading
“Mieram Tuvu” izdevēji pirmo reizi piedalīsies grāmatu izstādē Ķīpsalā

“Mieram Tuvu” izdevēji pirmo reizi piedalīsies grāmatu izstādē Ķīpsalā

No 1. līdz 3. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks ikgadējā starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde”. Tajā piedalīsies Latvijas un ārvalstu izdevniecības, piedāvājot daudzveidīgu grāmatu klāstu, kā arī tikšanos ar autoriem un tulkotājiem, pasākumus mazajiem un lielajiem lasītājiem.

Šogad pirmo reizi izstādē piedalīsies arī izdevniecība “KALA Raksti”. Izdevniecības pārstāve Aija Balode skaidroja, ka, gaidot “Mieram tuvu” 20 gadu jubleju, kas tiks atzīmēta augustā, “KALA Raksti” pieņēma lēmumu iepazīstināt ar saviem izdevumiem plašāku potenciālo lasītāju klāstu Ķīpsalā. Izstādes trīs dienās varēs iegādāties dažādas “KALA Rakstu” grāmatas.

Plānots, ka izstādē varēs iepazīt divas visjaunākās grāmatas, kuras iznāks īsi pirms pasākuma. Viena no tām ir grāmata “Dievs ir jauns”. Tā ir pāvesta Franciska saruna ar žurnālistu Tomasu Leončīni. Otrs jaunums ir jezuītu priestera Džeimsa Mārtina darbs “Septiņi pēdējie vārdi”. A. Balode norāda, ka šajā grāmatā ir “lieliskas apceres par Jēzus septiņiem pēdējiem vārdiem, Viņam atrodoties uz krusta, un par to, ko šie vārdi atklāj par Kungu, kā tie attiecas uz mūsu dzīvi un kā liecina, ka Dievs, kurš ir cietis tāpat kā mēs, mūs lieliski pazīst un ir mums tuvs”. Viņasprāt, Dž. Mārtina darbs var kļūt par lielisku lasāmvielu Lielajam gavēnim, kas sāksies pavisam drīz – 6. martā.

LRKB IC

 

Scroll To Top