Now Reading
Iepazīstas ar jauninājumiem Saderināto un iemīlējušos vakaru vadīšanā

Iepazīstas ar jauninājumiem Saderināto un iemīlējušos vakaru vadīšanā

Apvienība “Laulāto Tikšanās” septembra otrajā pusē rīkoja meistarklasi, kas veltīta tās vadītajiem Saderināto un iemīlējušos vakariem. Meistarklases galvenais mērķis bija iepazīstināt apvienības dalībniekus – animatorus – ar jauno rokasgrāmatu, kurā aprakstīta vakaru norise. Rokasgrāmatā ietverti būtiski jauninājumi, kas atspoguļo sabiedrībā notiekošās pārmaiņas un vakaru vadīšanā gūto pieredzi. Rokasgrāmata izstrādāta Polijā un nupat iztulkota latviešu valodā.

Meistarklase iesākās ar vairākām animācijām jeb liecībām par sarežģītākajām vakaru tēmām. Pēc tam sekoja ieskats Saderināto un iemīlējušos vakaru loģikā – kāds ir šo vakaru mērķis, pēc kādiem apsvērumiem izvēlētas vakaru tēmas, kāpēc ir svarīgi ievērot vakaru secību u.tml. Tālāk tika aplūkoti rokasgrāmatas jauninājumi, kam sekoja dialogs par jautājumiem, kas saistīti ar vakaru vadīšanu.

Apvienība “Laulāto Tikšanās” dibināta Polijā vairāk nekā pirms 40 gadiem. Tās mērķis ir piedāvāt laulātiem pāriem (kā arī pāriem, kas gatavojas laulībām) dialogu kā labākas savstarpējas iepazīšanas un saprašanās ceļu. Apvienības galvenās darbības formas ir nedēļas nogales rekolekcijas laulātajiem, kā arī deviņu vakaru cikls tiem, kas ir saderinājušies vai tikai iemīlējušies. Latvijā apvienība “Laulāto Tikšanās” darbojas jau 25 gadus, bet Saderināto un iemīlējušos vakari Latvijā tiek rīkoti 17 gadus. Tie notiek ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Vakariem var pieteikties apvienības “Laulāto Tikšanās” mājaslapā (www.laulatiem.lv).

“Laulāto Tikšanās”

Scroll To Top