Pasaules Jauniešu Dienu Žurnāls tagad arī digitālā versijā

Izdevums „Pasaules Jauniešu Dienu Žurnāls“ (World Youth Day Magazine), kas jau 30 gadus liecina par auglīgo dialogu starp pāvestu un jauniešiem, pirmo reizi ir iznācis digitālā formātā. Žurnālu izdod Laju, ģimenes un dzīvības dikastērijs, un jaunākajā numurā ir apkopota informācija par pērn notikušajām Jauniešu dienām Panamā.

Ikvienā žurnāla numurā tiek apkopota informācija vairākās valodās – angliski, spāniski, franciski un itāliski. Pāvesta, kā arī jauniešu liecību tekstus papildina krāšņi attēli. Dikastērijs norāda, ka 25. žurnāla numurs aizsāk jaunu tradīciju – turpmāk to varēs lasīt digitālā formātā. Šoreiz īpaši tiem, kas bija Panamā, tā būs iespēja atcerēties skaisto piedzīvojumu ar citiem pasaules jauniešiem un pāvestu Francisku.

Jaunākajā žurnāla numurā citastarp ir iekļauta informācija par konferenci „Jaunieši par kopīgajām mājām. Ekoloģiskā diskusija darbībā“, kuras trešā tikšanās norisinājās Panamā un kuras laikā jaunieši padziļināja izpratni par encikliku „Laudato si‘“, mūsu iespējām aizsargāt radību.

Žurnālu var lejuplādēt un lasīt šeit.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti