Now Reading
Mūziķe Sintija Grava aicina dziedāt un apgūt ģitārspēli

Mūziķe Sintija Grava aicina dziedāt un apgūt ģitārspēli

Septembrī jaunus audzēkņus gaida ģitārspēles un vokālā studija „Vējš“. Tajā bērni un jaunieši vecumā no astoņiem līdz 25 gadiem varēs apgūt gan ģitārspēli, piedalīties vokāla nodarbībās individuāli vai arī grupās, kā arī iesaistīties ansmblī “Vējš”. Kā pastāstīja studijas vadītāja kristīgā mūziķe Sintija Grava, repertuārā ir paredzēti klasiskie skaņdarbi, grupas „Prāta vētra“, „The sound poets“, „Musiq“, kā arī Valda Indrišonoka, Imanta Kalniņa un citu komonistu radīta mūzika, kā arī kristīgās dziesmas.

Studija pastāv jau vairāk nekā 20 gadus. Tajā mācījušies ne tikai kristiešu vidē pazīstami mūziķi, bet arī, piemēram, Māra Upmane-Holšteine un citi. Anamblis ar panākumiem piedalās koncertos, konkursos, labdarības pasākumos, tā dalībnieki spēlē Svētajās Misēs. Jautāta par studijas nosaukumu, S. Grava skaidro, ka tas ir saistīts ar Svēto Garu. Svētais Gars ir tas, kurš dāvā bērniem un jauniešiem spēju radoši izpausties un attīstīt savus talantus, kā arī pēc tam dāvā iedvesmu turpināt savu muzikālo talantu izmantot ne tikai koncertos, bet arī draudžu pasākumos un dievkalpojumos.

Lai pieteiktos studijā, priekšzināšanas nav nepieciešamas. Līdzfinansējums no dalībnieku puses par individuālajām nodarbībām ir pieci eiro, pārējo daļu sedz Rīgas dome. Dalība ansamblī ir bez maksas. Ansambļa tikšanās notiek divas reizes nedēļā, bet ir iespēja piedalīties arī tikai vienu reizi nedēļā.

Studija „Vējš“ atrodas Rīgā, Imantas ielā 11a, 69. vidusskolas telpās. Vadītāja S. Grava ir studējusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā džeza specialitātē, ir izdevusi trīs autordziesmu albumus, koncertē baznīcās. Pieteikšanās studijā, sazinoties ar S. Gravu pa tālruni: 29778384. Nepieciešamības gadījumā nodarbības var norisināties arī tiešsaistē ar WhatsApp starpniecību.

LRKB IC

Scroll To Top