Katolisko izdevumu abonēšana 2009. gadam sākas 1. novembrī

Dārgie Kristum ticīgie! Sākot ar 1.novembri „Latvijas Pasts” uzsāk laikrakstu un žurnālu abonēšanu 2009.gadam. Aicinām abonēt mūsu un arī citus katoliskos izdevumus izmantojot „Latvijas Pasta” abonēšanas sistēmu. Laikraksta „Katoļu Baznīcas Vēstnesis” gada abonents maksā 12.ls, pusgada – 6.ls. Izdevumu var abonēt jebkurā Latvijas Pasta nodaļā, internetā  – www.pasts.lv/abonē, pie sava pastnieka un piezvanot pa tālruni 67008001.

Laikrakstu var abonēt 1, 3, 6 un 12. mēnešiem. Īpaši mēs aicinām tos, kuriem ir pazīstami vai tuvinieki kādi vecāka gadagājuma cilvēki vai maznodrošinātie, kuri vairs nespēj vai nevar atļauties paši nokļūt līdz dievnamam. Abonējot viņu vietā izdevumu, mēs varam palīdzēt šiem cilvēkiem saglabāt saikni ar Baznīcu.

Visi tie, kas mūsu izdevumu būs abonējuši 2009.gadam īpašu „Katoļu Baznīcas Vēstneša” kalendāru kā dāvanu.

2009.gadā būsim spiesti paaugstināt izdevuma maksu līdz 0,40. Ls. Nākamgad netiks mainīta galvenā koncepcija – atspoguļot sabiedrībai notiekošo Katoliskajā Baznīcā pasaulē un Latvijā. Turpināsim veikt izglītojošo un analītisko darbu. Izdevums kā līdz šim iznāks divas reizes mēnesī – katra mēneša otrajā un ceturtajā sestdienā. Rakstus var sūtīt ne vēlāk kā 5 dienas pirms laikraksta iznākšanas uz epastu kbvestnesis@inbox.lv. Mūsu laikraksta interneta lapa ir www.kbvestnesis.lv.

 

KBV redakcijas vārdā
Pr. Ilmārs Tolstovs

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti