Tiek uzsākta parakstu vākšana – Iestājies par Vertikāli

LTV ģenerāldirektora Edgara Kota atklātā vēstule sabiedrībai

“Acīmredzot, lai varētu dzīvot ar skatienu uz augšu, ir nepieciešama nepārtraukta paļaušanās uz Dievu. Nepārtraukta. Bet paļaušanās tāpat kā viss pārējais arī ir žēlastība. Ir jālūdz pēc šīs žēlastības,” saka raidījuma “Vertikāle” veidotāja Žanna Helmane.

Tagad ir šis laiks, kad mēs varam palīdzēt un lūgt pēc Dieva žēlastības.

Sakarā ar to, ka Latvijas Televīzija ir izstrādājusi jaunu 1. kanāla koncepciju, kurā paredzēts palielināt ziņu un izklaides raidījumus, bet veikt izmaiņas kultūras raidījumu plānojumā un pārtraukt reliģiska satura raidījumus LTV1 ēterā, „Vertikālei” ar 2009.gadu vairs nav paredzēts ētera laiks LTV 1.kanālā.

Uzskatām šo lēmumu par diskriminējošu kristiešiem, jo tādejādi mums tiek liegta iespēja saņemt informāciju un paust savu viedokli publiskajā telpā – sabiedriskajā televīzijā, kas tiek uzturēta par nodokļu maksātāju – tātad arī kristiešu, līdzekļiem.

Iesaistīsimies parakstu vākšanā ,lai aizstāvētu kristiešu tiesības uz vārda brīvību sabiedriskajā televīzijā -LTV 1.kanālā, kas pieejams skatītājiem visā Latvijā.

Zemāk publicējam vēstules tekstu, kas tiks nogādāta NRTP kā arī LTV ģenerāldirektoram Edgaram Kotam un kuru ir iespējams parakstīt savās draudzēs, organizācijās, kā arī individuāli un nogādāt līdz 11. novembrim Rīgā, katoļu kūrijā, M.Pils ielā 2a. Kontaktpersona – Ilze Birzniece, mob.t. 29264652.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti