Komikss par Benediktu XVI

Par godu Pasaules jauniešu dienām Madride tiks izdots tā sauktais „manga” komikss ar pāvestu Benediktu XVI galvenajā lomā. Komikss tiks zīmēts japāņu stilā, kas mūsdienās iekaro arvien plašāku auditoriju.

Džonatans Lins no „Manga Hero” jau iepriekš ir veidojis bibliskus komiksus, attēlojot personāžus, kas ir drosmīgi un cēli, īpaši tos, kas riskē vai ziedo savu dzīvību augstāka mērķa labad.

Šī komiksa mērķis būs iepazīstināt tos, kas, iespējams, par pāvestu neko vēl nezina, vien to, ka viņš ir katoliskās Baznīcas galva. Šis komikss atspoguļos dažādus Svētā tēva dzīves mirkļus un notikumus, kulmināciju sasniedzot brīdī, kad viņš tika ievēlēts par Romas bīskapu un Baznīcas vadītāju. Izdevēji plāno komiksu izplatīt Jauniešu dienu dalībniekiem, kā arī plašākai publikai baznīcās, skolās, viesnīcās, metro stacijās un citur. Paredzētā tirāža pārsniedz 300 tūkstošus eksemplāru, kas būs gan angļu, gan spāņu valodā. Izdevēji cer, ka šis komikss kalpos kā labs līdzeklis, lai iepazītu pāvestu labāk un saprastu, ka Baznīca ir dzīva un redzama un aktīvi iesaistās modernajā kultūrā. Komiksa teksta autori ir divi jaunieši no katoļu universitātes Kalifornijā, bet zīmējumu autors ir profesionāls mākslinieks no Singapūras.

“Katoļu Baznīcas Vēstnesis”, 9.04.2011.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti