Par priesteri iesvētīts diakons Mihails Volohovs

Sestdien, 9. aprīlī, Liepājas svētā Jāzepa katedrālē, klātesot vairākiem garīdzniekiem arī no citām Latvijas draudzēm, Liepājas bīskaps Vilhelms Lapelis par priesteri ordinēja diakonu Mihailu Volohovu.

Mihails Volohovs ir dzimis 1984. gada 4. decembrī Jelgavā. 11 gadu vecumā sācis piekalpot par ministrantu Jelgavas katoļu baznīcā. “Un, kad tu kalpo pie altāra, neviļus piezogas doma: klau, bet es taču arī tā varētu! Likās, tas varētu būt manas dzīves piepildījums. Pie šīs domas atgriezos 12. klasē, kad katru dienu pirms stundām gāju uz rīta Misi,” intervijā atzīst M.Volohovs.

Absolvējis Jelgavas Spīdolas ģimnāziju un 2003. gadā uzņemts Rīgas Garīgajā semināra. 2005. gadā pēc bīskapa A. Justa rīkojuma Volohovs studijas turpināja Itālijas Gregora universitātē. Pēc trim studiju gadiem ieguva teoloģijas bakalaura grādu un 2008. gada jūnijā Jelgavā iesvētīts par diakonu. Pirmā draudze, kurā Mihails Volohovs uzsāka kalpot kā diakons, bija Ilūkstes draudze. Vēlāk kalpojis arī Dobelē, bet pēdējos divus gadus kalpo Kurzemē.

Liepājas bīskaps Vilhelms Lapelis jauno priesteri iecēla par Kuldīgas, Alsungas un Gudenieku draudžu vikāru.

www.katedrale.lv

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti