2. jūnijā aicina piedalīties ekumeniskā dievkalpojumā

Rīt, 2.jūnijā plkst. 14 Rīgas Sv. Jēkaba katedrālē notiks ekumenisks dievkalpojums par to, lai Latvijā būtu stipras ģimenes un tikumīga sabiedrība, par valdību un Saeimu, lai Dievs dod tai spēku pieņemt un nosargāt tādus likumus, kas aizsargā ģimeni kā vērtību.

Dievkalpojumā īsas uzrunas teiks Latvijas Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps – metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Latvijas Romas Katoļu Baznīcas kardināls Jānis Pujats, Latvijas Pareizticīgās Baznīcas priesteris Jānis Dravants, baptistu mācītājs Jānis Eisāns, pārstāvis no Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas, 8. un 9. Saeimas deputāte Inta Feldmane, „Asociācijas Ģimene” valdes priekšsēdētāja Ilona Bremze.

Rīgas arhibīskaps – metropolīts Zbigņevs Stankevičs aicina ticīgos uz dievkalpojuma, sakot: „Aicinu ticīgos lūgties par cilvēkiem, kas dosies PRAID gājienā un kuriem ir homoseksuāla orientācija, lai mūsu valsts iedzīvotāji izturētos pret viņiem ar cieņu un līdzjūtību. Vienlaikus aicinu lūgties par visu mūsu tautu. Lai tajā nostiprinās izpratne, ka homoseksuālisma propaganda un praktizēšana no morāles un demogrāfijas skatupunkta nav attaisnojama un ka sabiedrības pamats ir vīrieša un sievietes mīlestībā veidota savienība, kas atvērta jaunai dzīvībai – bērniem.”

LRKB IC

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti