Top jauns fotoalbums

Foto albums ir Latvijas katoļu dāvana pāvestam, tas ir uzmanības apliecinājums Latvijas katoliskajai Baznīcai un valsts vizītkarte starptautisko attiecību līmeni. Izdevuma mērķis ir ar dievnamu arhitektūras un mākslas palīdzību atklāt Latvijas katoļu konfesijas vēsturi šīs zemes kristianizācijas aspektā, starptautiski apliecināt Latvijas katoļu dievnamu arhitektūras augsto un pasaules augstākajos mākslinieciskajos sasniegumos balstīto kultūru un paust gandarījumu par Romas katoļu Baznīcas sasniegumiem mūsdienu Latvijas sabiedrības garīgajā audzināšanā.

Ar Latvijas katoļu baznīcas kardināla Viņa Eminences Jāņa Pujata vēstījumu ievadīto aptuveni 230 lappušu apjomīgo un ar vairāk nekā 100 kvalitatīviem liela formāta attēliem ilustrēto grāmatu paredzēts izdot divās valodās 2009. gadā. Albums top sadarbībā ar Latvijas Romas katoļu Baznīcas atbalstu un svētību. Tā tekstu radīšanā iesaistīti Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Ojārs Spārītis un priesteris Andris Priede, Dr.hist.eccl. Savukārt fotoattēlu autori būs vairāki Latvijā un starptautiskā mērogā pazīstami fotomākslas meistari: Juris Kmins, Gunārs Binde, Valdis Brauns, Varis Sants, Andris Zēgners u. c. .

Latvijas Romas katoļu baznīcas galva kardināls V.Em. Jānis Pujats un albuma autori ir pārliecināti, ka šāds Latvijas valsts godam izvirzīts mērķis spēj vienot kopīgam darbam visus, kas aicināti piedalīties un to atbalstīt.

Makets un dizains: aģentūra Due

Projekta direktore: Inta Bērente-Strenga.
Mākslinieki: Māris Jukumsons-Jukumnieks, Ainars Gaidis,Maija Romanovska, Kārlis Jakadels.
reklāmas aģentūra “DUE”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti