Katoļu ģimnāzijas jaunajā korpusā top lifts

Kamēr skolēni atpūšas, tikmēr rosība nerimstas Rīgas Katoļu ģimnāzijā, kur līdz jaunā mācību gada sākumam skolas ēkā plānots izveidot liftu, kā arī renovēt vēstursikās ēkas galveno ieeju – vestibilu. Darbus finansē Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Kā paskaidroja skolas direktore Anna Jermakoviča, lifts tiek ierīkots skolas jaunajā korpusā. Tas ir nepieciešams, jo skolā jau līdz šim strādāja un darbu turpinās viena skolotāja ratiņkrēslā, kā arī mācību iestādē mācās skolēni ar kustību traucējumiem, kuriem līdz šim pārvietošanās daudzstāvu skolas ēkā bija apgrūtināta.

Lai arī tiek plānots, ka darbi tiks pabeigti un svinīgi atklāti 1. septembrī, skolas direktore skaidro, ka lifts tiek vests no Itālijas, tāpēc pastāv iespēja, ka tā ierīkošanas darbi tiks pabeigti nevis līdz 1. septembrim, bet kādu nedēļu vai divas vēlāk.

Atgādinām, ka joprojām vecāki var pieteikt savus bērnus mācībām Rīgas Katoļu ģimnāzijā un pirmskolā. Pieteikšanās mācībām vidusskolā 2020./2021. mācību gadam jau noslēgusies, bet pārējās vecuma grupās (sākot jau no 1,5 gada vecuma) pietiekšanās turpinās. Papildu informāciju par uzņemšanu skolā un iesnieguma formu var meklēt skolas mājaslapā, kā arī sazinoties ar skolas direktori A. Jermakoviču  (anna.jermakovica@rkgimnazija.lv, tālr.: 29104280). Informāciju par bērnudārzu var saņemt, sazinoties ar pirmskolas izglītības iestādes vadītāju Montu Beļavsku (monta.belavska@inbox.lv; tālr.: 29327306).

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti