Jaunajā mācību gadā Katoļu ģimnāzijā un bērnudārzā vairāk nekā 300 bērnu

Priecīgi iesācies jaunais 2022./2023. mācību gads Rīgas Katoļu ģimnāzijā. Skola šogad atzīmē savu 30. jubileju, ir mainījies tās juridiskais statuss, kā arī kopumā skolas un bērnudārza telpās čalo vairāk nekā 300 bērnu.

Skolā šobrīd mācās 215 skolēni, kā arī 90 bērni apmeklē ģimnāzijas bērnudārzu, informē ģimnāzijas direktore Anna Jermakoviča. Jaunajā macību gadā skolas mācībspēkiem ir pievienojušies trīs jauni skolotāji. Vidusskolniekiem vēsturi pasniegs vēstures zinātņu doktors Harijs Tumans, kuram pavisam nesen iznāca jaunākā grāmata „Antīkie tēli Rīgas ielās“. Mūzikas stundas skolēniem vadīs komponists Ēriks Eglītis, savukārt angļu valodas stundas vadīs skolotāja Laura Vizule, kurai šis būs pirmais gads pedagoga profesijā. Kā ziņots, skolai, sākot no šī gada rudens, ir jauns kapelāns – jezuītu priesteris Ivars Juhņevičs.

Skola tāpat informē, ka tā ir ieguvusi sociālā uzņēmēja statusu. „Šis statuss būs iespēja vēl vairāk risināt dažādas sociālas problēmas un radīt labumu sabiedrībai, atbalstot ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, kā arī daudzbērnu ģimenes, maznodrošinātas ģimenes, audžuģimenes, repatriācijas ģimenes, kā arī bērnus, kas ir cietuši no emocionālas vardarbības,“ norāda skolas pārstāvji.

Atzīmējot savu 30 gadu jubileju, Katoļu ģimnāzija sestdien, 1. oktobrī, aicina bijušos skolēnus, mācībspēkus un darbiniekus uz salidojumu. Tas norisināsies no pl. 18 Rīgas Svētās Terēzes no Bērna Jēzus draudzes mājā. Lai piedalītos pasākumā, ir jāpiesakās un jāiemaksā dalības maksa. Informācija par dalības maksu un reģistrēšanos pieejama ŠEIT

KABIA; Foto: Rīgas Katoļu ģimnāzija

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti