Benediktīņu tēva Lorensa Frīmena un mācītāja Jura Rubeņa jaunās grāmatas prezentācija

Aicinām un benediktieša Lorensa Frīmena un mācītāja Jura Rubeņa
jaunās grāmatas prezentāciju „Krīzes iespējas. Meditācija kā dzīves līdzsvarošanas māksla.”

Pirmdien, 8. martā, Rīgā Zvaigzne ABC grāmatu veikalā Valdemāra ielā 6 plkst. 16.00 notiks benediktieša Lorensa Frīmena un mācītāja Jura Rubeņa jaunās grāmatas “Krīzes iespējas” atvēršanas svētki. Pasākumā Juris Rubenis stāstīs par savu jauno grāmatu un dalīsies ar pārdomām par meditāciju ka līdzekli personiskās un sociālās harmonijas atjaunošanai pasaules ekonomiskās krīzes laikā.

„Grāmata ir mēģinājums palīdzēt izprast mūsdienu krīzi, kurā lielā mērā ir vainojama pārmērība un alkatība. Krīzes draudus var kontrolēt un tās radītās ciešanas – mazināt, ja apzināmies krīzes radītās iespējas.

Kā savai valstij palīdzēt? Atbilde vienlaikus ir vienkārša un sarežģīta. Ikviens var uzdāvināt savai valstij vienu labāku, iecietīgāku, patiesāku, mīlošāku, gudrāku cilvēku. Cilvēku, kāds varbūt varētu kļūt arī katrs no mums.

Kā tad izkļūt no strupceļiem, kuros esam sevi ieveduši? Ir jāļauj sevi paņemt pie rokas un jāmēģina doties garā, klusuma pilnā meditācijas svētceļojumā, ceļā pretī personiskās un sociālās harmonijas atjaunošanai.”, uzskata Juris Rubenis.

Grāmata, kuras autori ir katolis un luterānis, Pasaules Kristīgās meditācijas kopienas vadītājs, benediktiešu mūks Lorenss Frīmens (Laurence Freeman) un mācītājs Juris Rubenis,  Rietumeiropas un Austrumeiropas teologs ir vēl nebijis kopīgs projekts. Tas palīdzēs iespējami daudzpusīgi paraudzīties uz mūsdienu pasaules un Latvijas aktuālajām problēmām.

Informācija:
Georgs Indulēns
Latvijas Kristīgās meditācijas kopienas vadītājs
+371 29408444

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti