Starptautiskās katoļu harizmātiskās atjaunotnes tikšanās šogad notiks Asīzē un Santjago de Kompostelā

„Assisi 2010″

Par tradīciju ir kļuvušas Starptautiskā katoļu harizmātiskās atjaunotnes centra Vatikānā (ICCRS) konferences, kas reizi četros gados pulcina katoļu harizmātus no visas pasaules. Šogad šāda konference, kuras galvenā tēma ir aizlūgšana notiks Asīzē Vasarasvētku Tridenta laikā no 19. līdz 24.maijam. Par šo konferenci ir sniegta plaša informācija četrās valodās augstāk minētā centra mājas lapā www.iccrs.org
 
Katras dienas programmā svarīgākais notikums, protams, ir Euharistija skaistajā Santa Maria degli Angeli bazilikā, kā arī adorācija visas konferences laikā.

Konferences gaitā savās domās par aizlūgšanas būtību, kur galvenā Persona ir Pats Jēzus, par grēku nožēlu un Marijas lomu ikviena kristieša dzīvē, dalīsies katoļu harizmātiskās atjaunotnes līderi no daudzām valstīm.

Konferences noslēgsies ar Vasarsvētku sestdienas vigiliju visas nakts garumā, kam sekos Euharistija un visu konferences dalībnieku gājiens Asīzes ielās.

***

Slavēšanas un pielūgsmes konference Santjago de Kompostela 1. – 4. augusts.

 Santjago de Kompostela , kas ir viena no ievērojamākām svētvietām, uz kuru joprojām arī mūsdienās svētceļnieki dodas kājām, šogad tiek svinēts svētais gads.

Tāpēc konferences organizētāji Spānijas Nacionālā katoļu harizmātiskās atjaunotnes slavēšanas grupa ir izvēlējusies šo laiku kā interesantu un pievilcīgu, lai aicinātu kopā Eiropas valstu kolēģus uz šo svētvietu.

Domu un pieredzes apmaiņa vienmēr sniedz pozitīvu rezultātu. Neapšaubāmi vērtīga ir iepazīšanās ar dažādu Eiropas tautu muzicēšanas veidu.

Konferences mērķis ir ne tikai domu apmaiņa, bet arī aizlūgšana slavējot par Eiropas valstīm un tautām, par garīgo atjaunotni visā kontinentā.

Plašāka informācija pa telefonu 29720833, e-pasts: aglona777@gmail.com

S.Līmane, ICCRS kontaktpersona

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti