Laulātie pāri tiekas mīlestības stiprināšanai

No 24. līdz 26. oktobrim Rēzeknes novada Sarkaņos satikās laulātie pāri no Rīgas, Skaistkalnes, Daugavpils un Krāslavas, lai piedalītos ģimeņu apvienības „Laulāto Tikšanās” rīkotajās pamata rekolekcijās, kuru mērķis ir palīdzēt vīram un sievai satikties kopīgā dialogā un stiprināt savas attiecības. Rekolekcijās kā dalībnieki piedalījās arī četri Rīgas Garīgā semināra audzēkņi un paulīniešu tēvs Valdis Drīksna no Ventspils. Četri animatoru pāri nesavtīgi dalījās pieredzē, lai labāk palīdzētu laulātajiem izprast dialoga nozīmi viņu laulībā. Būtiska nozīme šajās nedēļas nogalēs ir arī priesteru klātbūtnei. Šoreiz laulātos uzrunāja un savā pieredzē, kā veidot attiecības ar Dievu un apkārtējiem cilvēkiem, dalījās priesteri Rinalds Broks, Māris Laureckis un Daumants Abrickis.

Rekolekciju nobeigumā pāri atzina, ka viņus uzrunājušas animatoru liecības, kas bijušas dzīvas un tik tuvas arī pašu ģimenēm. Laura un Māris raksta: „Paldies visiem animatoriem un priesteriem par šo burvīgo laiku. Ļoti novērtējam jūsu atklātumu un dzīvesstāstus, kas mūs iedvesmo dzīvot savādāk. Mūsuprāt, šos ir ļoti svarīgs pasākums ceļā uz saticīgu laulību. Paldies jums un ceram šeit atgriezties vairakkārt.” Arī Juris un Inga atzīst, ka šī nedēļas nogale viņus iedvesmojusi: „Pateicamies par patiesi vērtīgajām un mierpilnajām tikšanām. Svētīga kustība un iespēja laulātiem pāriem vairāk viens otru iepazīt. Paldies animatoriem par degošajām sirdīm un dzīvajām liecībām. ”

Ģimeņu apvienības „Laulāto Tikšanās” rīkotās rekolekcijas notiek vairākas reizes gadā. Mīļi aicinām pieteikties laulātos pārus nākamajām rekolekcijām, kas norisināsies Dzintaros no 23. līdz 25. janvārim. Sīkāka informācija pa tālruņiem 29613244 vai 26899874 (Jozis un Sondra) vai laulātiem.lv.

Sigita un Edgars Piruškas 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti