Līdz 20. martam piesakies PJD ar Karmela ekleziālās kustības jauniešiem

Uz Pasaules Jauniešu dienām (PJD) Krakovā no Rīgas dosies arī Karmela ekleziālās kopienas jaunieši, kas aicina pievienoties līdzbraucējus. Izbraukšana plānota 24. jūlijā, bet atgriešanās mājās – 1. augustā.

Kā informēja kopienas pārstāvji, viņi dosies tieši uz Jauniešu dienām, neapmeklējot PJD sagatavošanās dienas kādā no Polijas diecēzēm, jo sagatavošanās tikšanās nākamo mēnešu laikā notiks tepat Latvijā sadarbībā ar Vidzemes Katoļu jauniešu centru. Plānots, ka grupa Krakovā ieradīsies 25. jūlijā. Grupa nakšņos pie karmelītu tēviem Krakovas centrā, kur apmetīsies Karmela ekleziālās kopienas jaunieši arī no citām valstīm, piemēram, no Itālijas, Rumānijas.

25. un 26. jūlijā Krakovā vēl turpinās ierasties arī citi Jauniešu dienu dalībnieki, un PJD oficiālā atklāšanas Svētā Mise notiks tikai 26. jūlija vakarā. Tāpēc 26. jūlijā Karmela ekleziālās kopienas jauniešiem paredzēta īpaša programma ar katehēzēm un citām aktivitātēm viņu apmešanās vietā. Pēc tam jaunieši piedalīsies oficiālajā PJD programmā.

Brauciena izmaksas ir 300 eiro, bet šajā summā nav iekļauti ceļa izdevumi. Pieteikšanās šim braucienam turpināsies līdz 20. martam. Pieteikums jāsūta uz e-pastu: jauniesi@kek.lv. Jautājumu un neskaidrību gadījumā var sazināties ar Evu (28354669) vai Marko (20017253).

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

Adventa rekolekcijas

Rekolekcijas: “Dievs nevar būt par Tēvu nevienam, kam Baznīca nav par māti” (Sv. Ciprians). Kas ir Baznīca? Vai ārpus Baznīcas ir iespējama

Lasīt vairāk »