Ceļā uz Pasaules Jauniešu dienām Krakovā akcija “Nāc muzicēt uz ielām!”

Šo sestdien, 16. aprīlī, Vidzemes Katoļu jauniešu centrs piedāvā piedalīties un atbalstīt akciju “Nāc muzicēt uz ielām!”, kuras laikā jaunieši tiks aicināti pievienoties braucienam uz Pasaules Jauniešu dienām Krakovā. Savukārt tie, kas pasākumu Polijā neapmeklēs, tiks aicināti braucējus atbalstīt finansiāli.

Kā informē centra pārstāvji, aptuveni divas stundas – no pl. 15 līdz 17 – Vecrīgas ielās uzstāsies dažādi mūziķi, kā arī baznīcu kori un jauniešu ansambļi. Viņi ne tikai dziedās un uzrunās potenciālos līdzbraucējus, bet arī pastāstīs citiem, ka vasarā Krakovā notiks īpašs pasākums, kurā tiksies ticīgi jaunieši no visas pasaules. Atsevišķus jauniešus doties ceļā uz Poliju attur nespēja apmaksāt visu ceļojumam nepieciešamo summu, tāpēc līdzekļi, kas tiks savākti muzicēšanas laikā, tiks izmantoti tieši šo cilvēku atbalstam.

Joprojām muzikāli jaunieši var pieteikt savu dalību sestdienas pasākumam, rakstot uz e-pastu: vkjcentrs@gmail.com. Tāpat var pieteikties tie, kas paši nemuzicē, bet labprāt pievienotos citām grupām, lai kopā dziedātu vai arī pastāstītu interesentiem par akciju un Jauniešu dienām. Akcijas dalībnieku kopīgā tikšanās notiks īsi pirms pasākuma – sestdien, 16. aprīlī, pl. 14.30 Mazajā Pils ielā 2a. Pēc tam jaunieši muzicēs dažādos parkos un ielās. Pl. 17 paredzēta kopīga tējas dzeršana, bet pēc tam Svētā Mise.  Tie, kas nedzīvo Rīgā, līdzīgas akcijas var rīkot savā apkārtnē.

Tie, kas sestdien pasākumu nevarēs atbalstīt, bet vēlas palīdzēt finansiāli tiem jauniešiem, kam nauda ir šķērslis doties uz Krakovu,  var ziedot līdzekļus ar norādi: “Pasaules Jauniešu dienu braucēja atbalstam” nodibinājuma “Vidzemes katoļu jauniešu centrs” (reģ. nr. 40008172046, Mazā Pils iela 2a, Rīga, LV-1050) kontā: LV05UNLA0050016682724.

Tāpat atgādinām, ka informācija par Pasaules Jauniešu dienām Krakovā un iespējām doties uz pasākumu ir pieejama mājaslapā www.eksplozivsmaisijums.lv. Pieteikt  savu dalību pasākumā iespējams vēl līdz 25. maijam.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti