Kur satikt domājošu katolieti?

Pirmkārt, reģistrēties www.katsat.lv. Tas patiešām ir ļoti labs portāls visiem, kuri meklē savu otru pusīti. Otrkārt, aktīvi iesaistīties savas draudzes dzīvē, organizējot un apmeklējot dažādus pasākumus un aktivitātes, kā arī izmantot iespējas iepazīties ar pretējo dzimumu arī ārpus baznīcas, un tad nemanot atradīsies arī otra pusīte. Gadās, ka otra pusīte iepazīšanās brīdī nemaz nav piederīga katoļticībai, bet, gatavojoties laulībām, nolemj pievērsties sava nākamā dzīvesdrauga ticībai. Arī šādas satikšanās ir skaistas, tāpēc galvenais ir pašam būt aktīvam un meklēt ne tikai draudzeni, ar kuru kopā priecāties, bet kuru spēj iedomāties kā savu bērnu māti un sievu, ar kuru būt kopā arī dzīves grūtībās.

Par jautājumu, kā iepazīties ar meiteni, kas atbilst tavām gaidām, un citu cilvēku personīgo pieredzi, var sazināties ar pārstāvjiem no www.laulatiem.lv un www.istamilestibagaida.lv, kā arī Sv. Jāzepa vīru grupas, kurā vīrieši dalās ar savu dzīves ceļu un attiecību pieredzi, kas var palīdzēt saprast, kā nepieļaut kļūdas, kā atšķirt mīlestību no “rozā briļļu” perioda un daudzām citām attiecību veidošanā svarīgām lietām. 

Atpakaļ uz sadaļu “Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

11.novembris

Kas ir īsts patriotisms?

Novembrī, kad tiek svinēta Lācplēša un Latvijas Republikas proklamēšanas diena, daudzi cilvēki īpaši pievēršas patriotismam, pie sava apģērba piesprauž sarkanbaltsarkano

Lasīt vairāk »