Iedvesmojošākais žēlsirdības darbs šogad

Noslēdzoties Dieva žēlsirdības gadam, laikraksts “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” sadarbībā ar katolis.lv un “Caritas Latvija” izsludina aptauju “Žēlsirdība 2016”. Apzinoties, ka mums apkārt ir daudz labu darbu veicēju, no 14. līdz 20. novembrim aicinām atsūtīt uz e-pastu: info@catholic.lv vai Facebook kontā “katolislv” zem šīs ziņas komentāros uzrakstīt, kāds ir bijis iedvesmojošākais žēlsirdības darbs, kuru šogad redzējāt. 

Aptauja tiek rīkota ar mērķi ne tikai aktualizēt žēlsirdības darbu nozīmi, bet arī tāpēc, lai mēs iepazītu savā apkārtnē dzīvojošos žēlsirdības darbu veicējus un lai šie stāsti mūs iedvesmotu arvien jauniem labiem darbiem. Iedvesmojošākos žēlsirdības darbu stāstus iekļausim 2017. gada kalendārā “Žēlsirdība”, kuru varēs iegādāties šī gada Ziemassvētku labdarības tirdziņā, kas Svētās Ģimenes Mājā notiks svētdien, 18. decembrī. Viens eiro no katra pārdotā kalendāra tiks ziedots jaunu žēlsirdības darbu veikšanai.  

Pāvesta Franciska izsludinātais Dieva žēlsirdības gads sākās 2015. gada 8. decembrī, Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgās ieņemšanas svētkos, un noslēgsies šo svētdien, 20. novembrī, Kristus Karaļa svētkos.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti