Svētā Jāzepa dienā lūgšanā par vīrusa izplatības mazināšanos pasaulē

Šodien, 19. martā, Katoliskā Baznīca svin svētā Jāzepa,Jaunavas Marijas līgavaiņa, Baznīcas aizbildņa, svētkus. Šogad Jāzepa dienu Latvijas bīskapi ir izsludinājuši par lūgšanu dienu, saucot uz Dievu, lai Viņš pasargā Latviju un visu pasauli no vīrusa Covid-19 tālākas izplatīšanās. Tāpat šodienas lūgšanās ikviens ir aicināts pieminēt slimos un lūgties par viņu dziedināšanu.

Šodien Latvijas priesteri tiek aicināti svinēt Svētās Mises šai nodomā. Ņemot vērā, ka ticīgie tiek aicināti pēc iespējas palikt mājās un dievkalpojumus neapmeklēt, Radio Marija Latvija piedāvā lūgties šajos nodomos no mājām, piedaloties Svētajā Misē neklātienē. Radio ēterā Svētā Mise šodien pl. 8 tika translēta no Liepājas Svētā Jāzepa katedrāles, pl. 12 būs iespēja ar radio starpniecību piedalīties Svētajā Misē Aglonas bazilikā, bet pl. 18 – Saldus Svētā Pētera un Pāvila baznīcā.

Dažādu konfesiju un reliģiju ticīgie visā pasaulē tiek aicināti arī pievienoties Itālijas Bīskapu konferences ierosinājumam svētā Jāzepa svētkos pl. 21 kopā lūgties Rožukroni, logā iededzot sveci un izkarot baltu audumu. Itālijas bīskapi pamudina lūgties ar pāvesta Leona XIII vārdiem: “Ak, svētīgais Jāzep, bēdu spiesti, uzticīgi piesaucam tavu, kā arī tavas vissvētās līgavas aizbildniecību.”

Radio Marija Latvija brīvprātīgie un klausītāji Rožukroni šodien lūgsies pl. 19.

LRKB IC; Foto: Sv. Jāzeps, 18. gs. ikona

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti