Iegādājies mākslas darbu un atbalsti “Mieram Tuvu” Solidaritātes fondu

Jau šodien Vecrīgā, Mazajā Pils ielā 2 norisināsies „Mieram Tuvu“ Solidaritātes fonda labdarības mākslas darbu izsole. Izsolē piedalās 19 dažādu latviešu mākslinieku radīti mākslas darbi.

Pirms izsoles klātienē interesenti varēja piedalīties izsolē neklātienē, piedāvājot savu summu par noskatīto mākslas darbu. „Mieram Tuvu“ ziņo, ka neklātienes izsole ir noslēgusies, tāpēc šodien sākuma cenas izsolē būs šādas: Alberts Pauliņš “Klusā daba ar piena krūzi” – 400 eiro; Dzintars Adienis “Pasaules mala” – 300 eiro; Zigurds Poļikovs “xxx” – 300 eiro; Aiga Kalniņa “Svētā Trīsvienība” – 250 eiro; Jānis Purcens “Atrast pasažieri” – 250 eiro; Dina Ābele “Sauciens” – 200 eiro; Linda Freiberga “Ūdensrite” – 200 eiro; Elga Grīnvalde “Sirds miers” – 200 eiro; Guna Millersone “Saulriets” – 150 eiro; Ramona Pēkšēna “Sveiciens” – 150 eiro; Ieva Maurīte “Laiva” – 140 eiro; Līga Kitchen “Ceļojuma piezīmes” – 130 eiro; Silja Pogule “Karalis” – 130 eiro; Diāna Dimza-Dimme “Debesu plašumos” – 110 eiro; Jānis Purcens “Paēdis padzēris” – 110 eiro; Ieva Taranda “Morning Cake” – 110 eiro; Dainis Gudovskis “Ceļš” – 100 eiro; Ērika Kumerova “Ekskursija pa atvērto logu” – 100 eiro un Jānis Purcens “Rīts” – 100 eiro. Visus mākslas darbus var apskatīt elektroniskajā katalogā.

Pasākums Kardināla Vaivoda svētdienas skolas telpās sāksies pl. 18, bet dalībnieku ierašanās un reģistrācija notiks jau no pl. 17. Pasākuma rīkotāji aicina izmantot iespēju ierasties savlaicīgi, lai aplūkotu mākslas darbus klātienē, ka arī nobaudītu uzkodas un vīnu. Vakara gaitā paredzēta ne tikai izsole, bet arī tikšanās ar māksliniekiem, vakariņas, loterija un muzikāli priekšnesumi. „Mieram Tuvu“ ziņo, ka koncertbrīdi piedāvās brāļi Raimonds un Oskars Petrauski.

Tie, kas vēl nav paguvuši reģistrēt savu dalību izsolē, to var izdarīt arī šodien, pārskaitot 25 eiro “Mieram Tuvu Solidaritātes fondam” (reģ. nr. 50008109231, LV66HABA0551015413681 ar norādi “Izsolei”). Tāpat iespēja reģistrēties būs pie ieejas. Mākslas darba nosolīšanas gadījumā reģistrācijas ziedojums būs pirkuma pirmā iemaksa.

Izsoles rīkotāji, apzinoties, ka vēl joprojām piedzīvojam Covid-19 krīzes izraisītās sekas, piedāvā nosolīto mākslas darba cenu samaksāt 12 ziedojumos nākamo 12 mēnešu laikā. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā ar „Mieram Tuvu“ pārstāvjiem var sazināties, zvanot uz tālruni 67148336, rakstot zu e-pastu: mt@mieramtuvu.lv.

“Mieram Tuvu” ir kabatas formāta garīgās dzīves kalendārs, kas katrai dienai piedāvā lasījumus no Svētajiem Rakstiem, kā arī lūgšanu un pārdomu tekstus. 2006. gadā tika dibināts “Mieram Tuvu Solidaritātes fonds”. Ar Fonda starpniecību ik mēnesi aptuveni septiņi simti “Mieram Tuvu” izdevumu tiek dāvināti cilvēkiem grūtībās – cietumos, slimnīcās, citviet. Lai nodrošinātu Fonda darbību, tiek vākti ziedojumi, un arī šogad, pateicoties lielisku mākslinieku atsaucībai, tas tiks darīts mākslas darbu labdarības izsolē.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti