“Dzīvības Straumes” piedāvā dāvanā iegādāties grāmatu

Izdevniecība “Dzīvības Straumes” Ziemassvētku laikā kā dāvanu vai garīgu stiprinājumu sev piedāvā iegādāties četras grāmatas. Tās var pasūtīt gan kā e-grāmatas, gan arī saņemt pa pastu. Četras piedāvātās grāmatas ir: Roberta un Vikijas de Houkseru “Dzīve Tēva mīlestībā”; Gabriēlas Bosī “Viņš un es”; Alekša Smeta “Jauna dziesma”; Hosē H. Prado Floresa “Kā evaņģelizēt kristītos”.

Roberta un Vikijas de Houkseru grāmata “Dzīve Tēva mīlestībā” ir stāsts par to, kā dziedināt attiecības ar Dievu Tēvu. Tomēr autori norāda, ka vispirms ir nepieciešams dziedināt attiecības ar mūsu tuviniekiem, vecākiem, draugiem vai kolēģiem. “Attiecību dziedināšanas pamatā ir piedošana, tas ir labs pamats mūsu dzīvei, un mēs varam sākt savu dzīvi būvēt nevis uz smiltīm, bet uz klints – Jēzus Kristus un Viņa Evaņģēlija. Katrai grāmatas nodaļai seko praktiski pielietojami vingrinājumi,” rakstīts grāmatas anotācijā. 

G. Bosī (1874 – 1950), grāmatas „Viņš un es“ autore, bija franču rakstniece, aktrise un mistiķe. Augusi visai pārtikušā ģimenē, bet pēc skolas beigšanas viņa – pretēji līdzcilvēku gaidītajam – nevis iestājās klosterī, bet turpināja dzīvot pasaulē, paliekot neprecējusies un attīstot dziļu iekšēju, uz Dievu vērstu dzīvi. Kļuva par franciskāņu terciāri. Pirmā Pasaules kara laikā strādāja par žēlsirdīgo māsu. 1923. gadā, viņa, paklausot Frensirluāras prāvesta lūgumam, sāka rakstīt garīga satura un vienlaikus jautras ludziņas, kurās pati mēdza tēlot galvenās lomas. Ar šo skatuves darbību viņa kļuva pazīstama ne vien Francijā, bet arī citās Eiropas valstīs, Ziemeļamerikā, Ziemeļāfrikā un Palestīnā, daudzkārt dodamās ceļojumos. 

Viņas dialogi ar Jēzu – tie, kurus viņa pierakstīja, – aizsākās tikai 1936. gadā, un tie apvienoti grāmatā „Viņš un es“. Darbs sākotnēji publicēts septiņos sējumos un ir saņēmis Baznīcas nihil obstat un imprimatur, kas nozīmē, ka sējumu saturs nav pretrunā ar Katoliskās Baznīcas mācību. Grāmata guva straujus panākumus un ir tulkota vairākās valodās. Latviešu valodā tiek piedāvāti divi pirmie sējumi vienā grāmatā.

Beļģu jezuīta A. Smeta „Jauna dziesma“ ir lūgšanu grāmata un grāmata par lūgšanu, jo priesteris tajā dalās savā pieredzē par to, kā viņš atklājis jaunus lūgšanu ceļus. Viņš raksta: “Mana visdedzīgākā vēlēšanās ir palīdzēt jums lūgties! Šajā grāmatā atradīsiet “lūgšanas ceļus”, kas jums sniegs iekšējo klusumu un sirds lūgšanu.“ A. Smets kopā ar Nelliju Astelli tāpat ir sarakstījis grāmatu “Glābt to, kas pazudis“, kas tulkota latviešu vlaodā. Kopš 1983. gada viņš vada rekolekcijas un sesijas Harizmātiskās Atjaunotnes ietvaros.

Savukārt grāmata “Kā evaņģelizēt kristītos” esot „vērtīgs darbarīks, ko darinājis pieredzējis lietpratējs“. Tā uzskatīja tēvs Emiljēns Tardifs. „Grāmata “Kā evaņģelizēt kristītos” tapusi, atsaucoties uz Baznīcas misionārajām rūpēm. Tā kā šobrīd vēl ir daudz to, kuri jautā “kā”, Hosē H. Prado Floress viņiem sniedz atbildes. Savā plašajā katehizācijas pieredzē un paša garīgajā ceļā viņš ir atklājis Labās Vēsts sludināšanas stūrakmeni: tā ir kerigma, īsa un iespaidīga vēsts par augšāmcēlušos Jēzu. Saistībā ar kerigmu tad arī tiek izvērstas viņa grāmatas nodaļas, kuru beigās atrodami pārbaudes jautājumi un secinājumi. Šī grāmata – Svētajos Rakstos pamatots instruments – noderēs ne vien apmācības speciālistiem, bet arī visiem kristiešiem, kuri vēlas izprast un novērtēt savu kristību,“ rakstīts grāmatas anotācijā.

Tās autors nāk no Meksikas, studējis klasiskās valodas, pēc tam specializējies Svēto Rakstu pētniecībā, apmeklējis katehēzes kursus „Lumen Vitae“ Beļģijā, pēc tam atgriezies Latīņamerikā, kur veltījis savu dzīvi evaņģelizētāju apmācībai. Viņš sarakstījis un publicējis vairāk nekā trīsdesmit grāmatu un ir arī tēva Emiljēna Tardifa grāmatu līdzautors.

Grāmatas elektroniskā veidā varēs saņemt dažu dienu laikā, bet papīra formātā – apmēram mēneša laikā. Lai grāmatu saņemtu elektroniskā veidā, jāraksta uz e-pastu: inesetereze@gmail.com vai lwlatvia@gmail.com. E-pastā jānorāda izdevuma nosaukums, kā arī jāpārskaita ziedojums uz bankas kontu LV73UNLA0050013346446 (Ilze Terēze Kurša-Briede, pers. kods 171156-10679) vismaz 8 eiro par grāmatu “Dzīve Tēva mīlestībā,” vismaz 6,50 eiro par “Viņš un es”, vismaz 6 eiro par “Jauna dziesma” un 6 eiro par “Kā evaņģelizēt kristītos”. Ja ir vēlme grāmatu saņemt pa pastu, lūgums sazināties ar Ilzi Kuršu-Briedi, zvanot uz tālruni 29 455 267.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti