Izsludināts eseju konkurss par reliģiju un kultūru Centrālajā un Austrumeiropā

Svētā Akvīnas Toma pontifikālā universitāte sadarbībā ar Kārļa Universitāti, Teoloģijas koledžu “Sapientia“ un Kardināla Stefana Višiņska universitāti rīko eseju konkursu par reliģiju un kultūru Centrālajā un Austrumeiropā. Konkursā “Neparastas balsis no epicentra” (“Strange voices from the Heartland”) aicināti piedalīties Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu autori. Darbus konkursam varēs iesūtīt līdz šī gada 18. jūlijam.

Konkursā var piedalīties autori, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu un vēlas izpētīt kādu ar reliģiju saistītu tēmu, ideju, mūsdienu kultūras dzīves iniciatīvu utml. reģiona postkoministiskajās valstīs. Autori ir brīvi pievērsties dažādiem reliģijas aspektiem un tam, kā tie ir atainoti filmās, literatūrā, vizuālajā mākslā, daždos ikdienas dzīves fenomenos utt. Esejai jābūt angļu valodā, tajā jābūt no 5000 līdz 7000 vārdiem. Esejai jāapraksta situācija vienā vai vairākās no šīm valstīm: Albānija, Baltkrievija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Horvātija, Čehija, Igaunija, Ungārija, Kosova, Latvija, Lietuva, Moldova, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Polija, Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Ukraina.

Esejas jāsūta uz e-pastu: essay@strangevoices.org. Tās izskatīs žūrija četru cilvēku sastāvā no augstskolām, kuras konkursu rīko. Šī gada septembrī žurija paziņos konkursa rezultātus, bet oktobrī būs uzvarētāju apbalvošanas ceremonija. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas: pirmās vietas ieguvējs – 2500 eiro, otrās vietas ieguvējs – 2000 eiro, bet trešās vietas ieguvējs – 1500 eiro.

Godalgotās un labākās esejas pēc konkursa publicēs Svētā Akvīnas Toma pontifikālās universitātes izdevniecība “Angelicum University Press”.

Konkursa rīkotāji norāda, ka potenciālajiem konkursa dalībniekiem būs pieejams atbalsts. Jautājumu gadījumā var rakstīt uz e-pastu: ambrus@etf.cuni.cz, kā arī pieteikties tiešsaistes konsultācijām. Papildu informācija par konkursu un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem ir pieejamas konkursa oficiālajā MĀJASLAPĀ.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti