Ceļā uz Aglonu dodas Radio Marija svētceļnieku grupa

Šodien, 1. augustā, ceļā uz Aglonu dodas Radio Marija Latvija svētceļnieku grupa. Ceļš tiks mērots no Smiltenes, un ceļa laikā liela uzmanība tiks pievērsta ģimenei, jo šis ir ģimenei veltīts gads. Ceļā izskanēs katehēzes, kas būs veltītas šai tēma, būs dievkalpojumi, brīži lūgšanai, kuriem varēs sekot līdzi arī Radio Marija Latvija ēterā.

Ņemot vērā, ka tuvākajā laikā ceļu uz Aglonu, kur 15. augustā tiks svinēti Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki, sāks mērot arī citas svētceļnieku grupas no visas Latvijas, aicinām gan ceļa laikā, gan arī uzturēšanās laikā Aglonā izturēties atbildīgi gan pret savu, gan tuvākā veselību. Atgādinām, ka Tieslietu ministrija ir darījusi zināmus vairākus noteikumus, kas jāievēro svētceļniekiem.

Svētceļniekiem, kas uz Aglonu dodas kājām, pārvietojoties jāievēro divu metru distance. Svētceļnieku grupā nevar būt vairāk par 50 personām ar piebildi, ka visu svētceļojuma laiku grupa uzturas ārā.

Ministrija norāda, ka gadījumos, kad nepieciešama pulcēšanās iekštelpās (piemēram, palikšana pa nakti), personām obligāti jālieto mutes un deguna aizsegi jeb maskas un jāievēro maksimāli pieļaujamais personu skats – tie ir līdz 20 cilvēki telpā Ja visiem grupas dalībniekiem ir sadarbspējīgs sertifikāts par vakcināciju vai pārslimošanu, tad šie ierobežojumi netiek piemēroti.

Visa svētceļojuma laikā svētceļojuma organizētājs ir atbildīgs par visu drošības prasību ievērošanu. Savukārt personām, kurām ir digitālais sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, ir jārūpējas par tā derīgumu svētceļojuma laikā, savlaicīgi apzinot testēšanas vietas maršrutā.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti