Sākusies “40 dienas dzīvībai” rudens kampaņa

Vakar, 21. septembrī, sākās un līdz 1. novembrim visā pasaulē turpināsies ekumeniskā kampaņa “40 dienas dzīvībai” (40 days for life), kura tiek rīkota, sākot no 2007. gada, pavasarī un rudenī. Latvijā šogad kampaņa norisinās jau septīto reizi.

Kampaņas ietvaros notiek lūgšanas pie slimnīcām un klīnikām, kurās tiek veikti aborti, tiek sniegta informācija par bērna dzīvi mātes miesās, kā arī notiek gavēnis nodomā par dzīvības kultūras izplatīšanos pasaulē.

Kampaņas dalībnieki Latvijā šogad kā lūgšanu vietu ir izvēlējušies MFD veselības centru “Iļģuciems”. Kampaņas rīkotāji Latvijā, kustības “Par dzīvību” pārstāvji, uzsver, ka mērķis nav agresīvi uzspiest savu gribu, bet gan būt miermīlīgiem un pie konkrētās iestādes lūgties mammu, tētu un viņu vēl nedzimušo bērniņu, kā arī visas sabiedrības nodomā.

Tiem, kuriem nav iespējas piedalīties kampaņā klātienē, ir iespēja pieteikties lūgšanu ķēdei, lai nodrošinātu nemitīgu lūgšanu dzīvības nodomā, kā arī piedalīties pasākumā ar kustības “Par dzīvību” Facebook lapas starpniecību. Tajā katru dienu būs ievietots Svēto Rakstu lasījums, meditācija un lūgšana, kuras sagatavojuši kampaņas “40 dienas dzīvībai” pārstāvji.

Pietiekties klātienes lūgšanai pie veselības centra “Iļģuciems” var, zvanot uz tālruni 26481355, bet lūgšanu ķēdei, zvanot uz tālruni 29594428.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti