“Dzīvības Straumes” piedāvā jaunu grāmatu “Jēzu, parūpējies Tu par to”

Izdevniecība “Dzīvības Straumes” lasītājiem piedāvā jaunu grāmatu “Jēzu, parūpējies Tu par to”. Tā ir grāmata par priesteri un franciskāņu terciāru Dolindo Ruotolo, kuru sarakstījusi viņa brālēna meita Grācija Rutolo un garīgu grāmatu autors Lučiano Regolo.

Grāmata ir biogrāfisks darbs par tēvu Dolindo, kurš dzimis Neapolē, Itālijā, 1882. gada 6. oktobrī un miris 1970. gada 19. novembrī. Grāmata balstās liecībās un dokumentos, pievienojot oriģinālas fotogrāfijas, kuras bija atrodamas G. Ruotolo arhīvā. L. Regolo ir pierakstījis tēva Dolindo brālēna meitas atmiņas par viņas tēvoci.

Tēvs Dolindo dzīves laikā ir piedzīvojis mistiskas žēlastības, bija apveltīts ar spēju lasīt cilvēku sirdīs. Citastarp viņs pravietoja pāvesta Jāņa Pāvila II ievēlēšanu. Dzīves laikā savu harizmu dēļ viņš pieredzēja izsmieklu, apsūdzības un apmelojumus, arī no Baznīcas puses. Tēvs Ruotolo pieņēma visu, nekad necenšoties panākt, lai pret viņu izturas taisnīgi. Sarakstījis komentārus Svētajiem Rakstiem, ka arī daudzus aforismus un lūgšanas, kuras dzīves laikā mēdza uzrakstīt un dāvāt citiem.

D. Ruotolo patlaban tiek godināts kā Dieva kalps un ir uzsākts viņa beatifikācijas process.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti